Meeskond

Kaido Jõeleht

Juhataja
Tel: 6 630 330 kaido.joeleht@kaamos.ee

Mait Mengel

Finantsjuht
Tel: 6 630 334 mait.mengel@kaamos.ee

Marianne Rand

Pearaamatupidaja
marianne.rand@kaamos.ee

Kinnisvara

Priit Uustulnd

Tegevjuht
Tel: 6 630 331 priit.uustulnd@kaamos.ee

Juulika Vahter

Nõukogu liige
Tel: 663 0336 juulika.vahter@kaamos.ee

Jaak Vende

Nõukogu liige
Tel: 663 0333 jaak.vende@kaamos.ee

Ivar Vahter

Arendusjuht
Tel: 663 0332 ivar.vahter@kaamos.ee

Louis Lillemaa

Arenduse projektijuht
Tel: 6 630 337 louis.lillemaa@kaamos.ee

Kadi Roovik

Turunduse projektijuht
Tel: 6 630 336 kadi.roovik@kaamos.ee

Silver Verrev

Haldusjuht
Tel: 6 645 602 silver.verrev@kaamos.ee

Priit-Risto Lunden

Haldusjuht
Tel: 6 640 061 priit.lunden@kaamos.ee

Ehitus

Alo Nõmmik

Tegevjuht
Tel: 6 630 360 alo.nommik@kaamos.ee

Reimo Rootsma

Projekteerimise projektijuht
Tel: 663 0361 reimo.rootsma@kaamos.ee

Rain Aksiim

Ostujuht
Tel: 6 630 366 rain.aksiim@kaamos.ee

Aivar Juus

Soome ehitusjuht / Purtonor OY tegevjuht
aivar.juus@kaamos.ee

Toomas Jõgeva

Gruusia ehitusjuht / Primera Residence Development and Construction LLC tegevjuht
toomas.jogeva@kaamos.ee