Omaette hoitud maailmas…

Rohu kvartali süda asub kvartalis endas, see on tõeliselt turvaline ja privaatne paik – oma hoov loob mitmeid võimalusi aja mahavõtmiseks, mängimiseks ja sõpradega kohtumiseks. Rohu kodude näol on ühte tervikusse põimitud Põhja-Tallinna rahulik keskkond, rohelus ja nüüdisarhitektuur.

…kuid tegelikult elu keskmes

Põhja-Tallinna ja Kalamaja piirkond ei väsi üllatamast. Tänaseks on see üks Tallinna kiiremini arenevaid linnaosi. Parim osa pealinnast, ainulaadne elavaloomuline kohtumispaik, kus kõik on käe-jala juures.

Kohvikud kui kokkusaamispaik

Mõnusaks lõunapausiks, inspireerivateks kohtumisteks või õhtuseks meelelahutuseks on avatud industriaalse õhkkonnaga F-hoone, kodune Reval Cafe ja Kukeke ning erinevate maitseelamustega täidetud maailmaköökide restoranid. Parimat kohvielamust pakub Renard Coffee Shop.

Sisukas osturetk

Telliskivi Loomelinnakus asuvad erinevad põnevad poed. Siit leiad põhjamaist kodusisustust Homearti kauplusest, vintage-kaupa ja disainipärle Les Petites’ist ning mitmeid looduskosmeetikat ja rõivaid müüvaid kauplusi. Laupäeviti avaneb vanakraamiga täidetud kirbuturg. Piirkonnas on mitu toidukauplust.

Tegus turg

Inimestest tulvil turud räägivad oma väljapanekutega alati värvikaid lugusid, pakuvad värskeid maitseid ja on omamoodi kohtumispaigaks. 2017. aasta suvel taasavatakse Sinu kodukandis täiesti uudse sisu ja modernse välimusega Balti jaama turg. Praegu saad nii toidu- kui ka tööstuskaupa soetada kompaktsel Depoo turul, kus tegutseb ka Eesti suurima valikuga vanavara- ja antiigiturg.

Koolid ja lasteaiad

Uue põlvkonna tarvis on Põhja-Tallinnas ja lähedal asuvas Vanalinnas nii lasteaedu, koole kui ka huviringe. Kõrgelt hinnatud Gustav Adolfi Gümnaasium, Jakob Westholmi Gümnaasium ja Kalamaja Põhikool on pika ja väärika ajalooga.

Rikkalikud sportimisvõimalused

Romantilised jalutuskäigud ja jalgrattasõidud kutsuvad mere äärde, aktiivne sportimine värskes õhus lõõgastab ja toob uusi lennukaid mõtteid. Stuudio Tasapisitasakaal on mitmekülgsete võimalustega kohtumispaik joogasõpradele, kes peavad lugu keha ja vaimu tasakaalust.

Autovaba elu

Põhja-Tallinn ja Kalamaja soodustavad rahulikku elurütmi, siin on au sees autovaba elu ja mõnusad jalutuskäigud. Igapäevaselt autovaba olemine ei välista siiski auto olemasolu ja vajalikkust – oleme ka sellele mõelnud. Sinu korteri hind sisaldab auto parkimiskohta koduhoovis.
Linnast väljasõit toimub lihtsalt ja kiiresti, mööda Tehnika tänavat jõuab mugavalt Peterburi, Pärnu ja Tartu maanteele.

tagasi üles