Ehitusinfo

Kaamos Groupi kuuluva Kaamos Ehituse meeskonnal on Eesti ehitussektoris üle 20 aastane kogemus. Ettevõte on teinud nii suuri kui väikeseid projekte, ehitatud on terviklikke elurajoone kui ka suuri büroohooneid. Kaamos Ehitusel on kutsetunnistusega insenerid, Lloyds Register Quality Assurance sertifikaadid ISO 9001-2001 ja ISO 14001-2004 ning ehitustegevusega seonduvad litsentsid.

Vundament: Rohu kvartali majad on rajatud raudbetoonist madalvundamendile.

Soojustatud välisseinad: hoone välisseinad on laotud väikeplokkidest. Krohvitud seinte soojustuseks on kasutatud 200 mm paksust vahtpolüstürooli, fassaad on viimistletud krohviga. Hoonete arhitektuuri ja üldmuljet ilmestavad stiilsed puidust ribistikud.

Kliimale vastav katus: katuse kattematerjal on valtsplekk. Vihmavesi suunatakse katuselt otse rennidesse ning juhitakse mööda fassaadil paiknevaid vihmaveetorusid kinnistule.

Vahe- ja katuslaed: kandvad vahelaed on valmistatud monteeritavatest raudbetoonõõnespaneelidest. Katuslagi on puit- ja terastaladel viilkatuslagi.

Siseseinad: korteritevahelised seinad on laotud 240 mm täisbetoneeritud betoonõõnesblokist. Korterite mittekandvateks siseseinteks on isolatsioonivillaga täidetud kipsplaatidest metallkarkassil kergseinad. Panipaiku eraldavad puitkarkassile kinnituvad vineerist kergseinad.

Sisetrepid: korruseid ühendavad raudbetoonist trepid on kaetud keraamiliste plaatidega. Terasest trepipiiretel on puidust käsipuu.

Igal korteril on rõdu: avara vaatega rõdudel on puidust, klaasist ja metallist piirded ning põrandaks betoonpind.

Soojapidavad aknad: kõikidel korteritel on kolmekordse klaaspaketiga nn saksa tüüpi puitaknad, mis hoiavad hästi sooja ja summutavad müra.

Turvalised uksed: korteri välisuks on kõrgendatud helipidavusega puidust tahveluks, siseuksed on valged tahveluksed. Elamu peasissepääs on turvaklaasiga metallprofiilidest lukustatav uks, mis on varustatud turvalise videofonolukuga.

Harmooniline viimistlus: seinad ja laed on tasandatud ning värvitud skandinaaviapärastes heledates toonides, põrandaid katab ühelipiline laudparkett, esikupõrand on kaetud vastupidava keraamilise plaadiga. Esikus, vannitoas, tualettruumis ja osaliselt ka tubades on torustike varjamiseks kasutusel ripplaed.

Vannituba ja wc: sanitaarruumide põrandad ja seinad on kaetud kvaliteetse keraamilise plaadiga. Vannitubades on vann või aluseta dušinurk, dušisegisti, valamu, WC-pott ja valamusegisti ning vajalikud otsikud pesumasina ühendamiseks. Sanitaarkeraamika on stiilipuhas valge, tehnika viimistluseks on kasutatud kroomi.

Ökonoomne küttesüsteem: soojusvarustuse allikaks on kaugküte. Kõikides korterites on vesipõrandküte, üldkasutatavates ruumides on kasutusel vesipõrand- ja radiaatorküte.

Piirded ja läbipääs: kinnistule rajatakse puit- ja võrkpiire. Sõidukiga kinnistule pääsu kõrvalistele isikutele takistab Rohu tänava poolse sissesõidutee ette paigaldatud automatiseeritud liugvärav. Värav on elanikele avatav puldi ja mobiiltelefoniga. Jalakäijate värav on elanikele avatav puutetundliku tableti ja korteri võtmega. Külalistele saab jalgväravat avada korteri esikus asuva digipaneeli abil.

Panipaik: iga korteri juurde kuulub panipaik hoone soklikorrusel.

Parkimine: autode parkimine toimub kinnistul. Igale korterile on tagatud üks parkimiskoht.

Sundventilatsioon: hoonesse on planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud korteripõhiste suure energiatõhususega seadmetega. Venilatsiooniseadmed paiknevad esiku lae taga. Kõikides korterites on köögikubu ühendamise võimalus, väljuv heitõhk suunatakse otse katusele.

Veevarustus ja kanalisatsioon: korterelamus vajalik soe vesi toodetakse soojasõlmes. Korterite külma- ja soojaveearvestid paigaldatakse korterite esikutesse ripplagede taha või sanitaarruumidesse. Veenäidud laekuvad automaatselt kauglugemisseadmesse.

Elekter: paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa- ja üldruumide valgustid. Elektriarvestid asuvad arvestite kilbis.

Nõrkvool: korterites on videofonolukusüsteem. Maja välisuksele paigaldatakse paneel kutsenuppudega ning korteritesse videopaneelid hoone välisukse avamisnupuga. Kõikides tubades on loodud võimalused sideseadmete ühendamiseks.

Televisioon ja internet: korteritele tagatakse piirkonnas internetiühendus

tagasi üles
Privaatsed ja hubased kodud Nõmme ja Haabersti piiril.
REHE PÕIK 2 SAADAVAL VEEL 4 VIIMAST KODU!
Tutvu meie valminud arendustega.
2017.a. sügisel valmib uus maja 29 korteriga, aadressil Rehe 1.
Tule leia endale uus sobiv kodu männimetsa vaikuses!