3-aastane ehitusgarantii

Rohu kvartali arendaja Kaamos on olnud Sinu kodu loomise juures esimesest etapist alates, nii saame garanteerida hoolikalt läbimõeldud pisidetailid ja kindla kvaliteedi. Soovime, et kodu oleks alati murevaba rahulik paik, sellepärast anname kaasa kindlust pakkuva 3-aastase ehitusgarantii.

Nutikas ja energiasäästlik

Rohu kvartal on loodud Põhja-Tallinna piirkonda sulanduva arhitektuuriga, kuid see eristub vanadest majadest suure soojapidavuse ja energiasäästlikkuse poolest. Nutikas planeering ja läbimõeldud terviklahendused tagavad ökonoomsuse. B-energiaklassi kuuluvate majade ülalpidamiskulud on väikesed, veenäidud laekuvad automaatselt kauglugemisseadmesse. Elamu sissepääs on varustatud turvalise videofonolukuga.

Turvaline ja lapsesõbralik

Rohelises sisehoovis avaral mänguväljakul on Sinu laste esimene turvaline mängumaa. Siin saab ühiselt lustida, hetke nautida ja ratastega sõita – see on suurepärane kogukonna kohtumispaik. Põhja-Tallinna ja Kalamaja piirkond on üdini lapsesõbralik, Sinu uue kodu läheduses on mitu mänguväljakut, lasteaeda ja kooli.

Igapäevane mugavus hinna sees

Rohu kvartali kodude planeering on kaasaegne ja mugav. Igas majas on 11 korterit, kõigil neil on avar rõdu või hubane terrass, mahukas panipaik keldrikorrusel ja parkimiskoht suletud kinnistul. Korterites on vesipõrandaküte, kolmekordsed klaaspaketiga puitaknad ja videofonolukuga varustatud sissepääs.

tagasi üles