Sisearhitekt Mirja-Helen Järveli loodud siseviimistluse pakettide valik pakub meelepäraseid lahendusi erinevale maitsele. Pakettide seas leiad nii romantilisi nüansse kui ka modernseid ja trendikaid kontraste pakkuvaid lahendusi.

Piirkonna üldisest olustikust lähtudes on sisekujunduses läbivalt kasutatud skandinaaviapärast rahulikku värvigammat, mis varieerub helehallist tumepruunide toonideni ja loob hubase atmosfääri.

Korteritesse on paigaldatud kvaliteetsed massiivpuidust siseuksed, tubades ja köögis on ühelipiline naturaalne tammeparkett, esiku põrandat katab keraamiline plaat. Vannitoa põrand ja seinad on samuti kaetud efektsete keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on stiilipuhas valge, viimistletud kroomiga.

Planeeri kodu ostmine varakult, see annab võimaluse siseviimistlusmaterjalide valikul kaasa rääkida.

Klassika

Modernne, naturaalne, ajatu.

Kui hindad klassikalise viimistluslahendusega kodu, mis on rahulikuks fooniks nüansirikkale sisustusele.
Skandinaaviapärased naturaalsed toonid kohtuvad kõikides ruumides läbivalt erinevate hallide varjunditega.

Vannituba mängib kandiliste modernsete vormilahendustega – kivimassist vann, kandiline valamu ja väärikad kroomitud detailid harmoneeruvad stiilipuhta arte ceramic-plaadiga. Kirgas dušisein tekitab õhulise ruumiloome.

Romantika

Romantiline, hubane, retro-barokse alatooniga.

Kui hindad romantilise meeleoluga interjööri ja põnevaid mustreid.
Kodu üldine värvigamma ulatub beežist tumepruunini ja loob kõikides ruumides elegantse ja hubase üldmulje. Magamistoa mustriline tapeet ilmestab ruumi pehme romantikaga.

Vannituba on kujundatud läbivalt retrostiili mõjutustega: julge mustriga põrandaplaatidel troonib kuninglik messingist jalgadel vann. Sanitaartehnika detailid eksponeerivad isikupäraseid ümaraid vorme, kõikjal kohtuvad kroom ja valge keraamika.

Trend

Harmooniline, trendikas, kontrastne.

Kui armastad hubaseid pruune toone ja üllatavaid detaile.
Poolmatid heledad seinavärvid loovad kodus helge õhkkonna ja avara ruumitunnetuse. Pruun värvikasutus põrandatel hoiab kõikides tubades rahulikku ja sooja fooni – tumeda ja heleda koosmõju on tasakaalustav ja harmooniline. Magamistoa ringjate lillemotiividega tapeet toob ruumilahendusse põneva kontrasti.

Erinevad efektsed materjalikasutused ja vannitoa värvikad pisidetailid lisavad interjöörile trendikaid nüansse.

tagasi üles
Privaatsed ja hubased kodud Nõmme ja Haabersti piiril.
REHE PÕIK 2 SAADAVAL VEEL 4 VIIMAST KODU!
Tutvu meie valminud arendustega.
2017.a. sügisel valmib uus maja 29 korteriga, aadressil Rehe 1.
Tule leia endale uus sobiv kodu männimetsa vaikuses!