Tugev kogukonnakool ja lasteaiad

Laagris on hinnatud ja tugev kogukonnakool, kus vanemad saavad koolielus aktiivselt kaasa rääkida. Kodu lähedastes lasteaedades on suured õuealad, et oleks ruumi joosta ja mängida. Ka hobidega tegemiseks ei pea lapsed kodust kaugele sõitma vaid leiavad ise tee Laagri huvikooli, mis pakub tegevusi muusikast spordini ja kunstist tehnikani.

Spordisõpradele suurepärane

Laagris on sportimine au sees ja selleks on loodud suurepärased võimalused. Liikuda ja sporti teha saad igal aastaajal - nii sees kui väljas, nii pere kui sõpradega. Kogukond arvestab sellega, et inimesed spordivad palju ning tingimused spordiga tegelemiseks on turvalised ja lapsesõbralikud.

Joogast jalgpallini

Vahtramäel elades ei jää spordist kõrvalehiilimiseks küll ühtegi vabandust. Jõusaal, rühmatreeningud ning pallimängud on Laagri spordihoones. Kodu lähedal on täismõõdus jalgpallistaadion ja Laagri ujulas 25-meetrine bassein. Tennisekeskus ootab lapsi ja täiskasvanuid ning siin toimuvad ka pilaatese- ja joogatreeningud. Kardikeskus asub Maksimarketi parklas ning discgolfipargid Sauel ja Nõmmel.

Kodumetsad ja terviserajad

Vahtramäel elades saad matka ja spordiradu valida. Nõmme Spordikeskus kaunis männimetsas pakub sportimisvõimalusi välibasseinist suusaradadeni. Laagri-Padula-Saue kergliiklustee sobib ideaalselt jooksmiseks, rattasõiduks ja rulluisutamiseks. Seigelda saad metsas või Pääsküla rabas ning päris kodu lähedal Laagri Jõekääru pargis leiavad tegevust nii lapsed kui lapsekärudega vanemad.

Perearstid ja massaažikeskus

Aktiivne sportimine ja värskes õhus viibimine annab tugeva tervise, aga vajadusel on Vahtramäe elanikel kodu lähedal Laagris perearstikeskus, kus tegutseb neli perearsti ning mitmed asendusarstid. Erinevad massaaži ja füsioteraapia teenused pakub Massaaži Ekspress.

Ostud kodu lähedalt

Kõik vajalikud poed ja ostukeskused on käe-jala juures. Igapäevaostudeks saad valida Laagri Rimi, Maksimarketi, Comarketi või Pääsküla Selveri. Selver tuleb ka Laagri raudteejaama ja Pärnu maantee vahele rajatavasse uude kaubanduskeskusesse. Ehitus- ja aiakaupu kodu sisustamiseks ja kaunistamiseks pakuvad Laagri Bauhof, Hortes ja Lahe Roos.

Mugav ja kiire transport

Ühistransport linna on mugav - jalutuskäik peatusesse võtab mõne minuti ning bussid ja rongid liiguvad tihedalt hiliste tundideni. Autosõit linnast välja on kiire ja ummikutevaba ning Lõuna-Eestisse pääseb mööda uuendatud ringteed. Lähipiirkonnas asuvad mitmed autoteenindused ja hooldusettevõtted.

tagasi üles