Ehitusinfo III Etapp

Kaamos Groupi kuuluva Kaamos Ehituse meeskonnal on Eesti ehitussektoris 15 aastane kogemus. Ettevõte on teinud nii suuri kui väikeseid projekte, ehitatud on terviklikke elurajoone kui ka suuri büroohooneid. Kaamos Ehitusel on kutsetunnistusega insenerid, Lloyds Register Quality Assurance sertifikaadid ISO 9001-2015 ja ISO 14001-2015 ning ehitustegevusega seonduvad litsentsid.

Lisaks allolevale infole on Iltre 1,3,9 ja 11 ning Redise 16,18 korterelamud B- energiaklassis (vanemate, Iltre 2 ja 4, Vae 11 ja 13 hoonete energiaklassiks on C).

Vundament: Hooned on ehitatudraudbetoonist madalvundamendile.

Soojustatud välisseinad: Õõnesbetoonplokkidest välisseinte soojustusmaterjal on 250 mm paksune vahtpolüstüreen. Maja välimusele annab viimase lihvi eri toonides krohv.

Mürasummutavad siseseinad: Korterite vahelised seinad on 240 mm paksused, täis betoneeritud õõnesbetoonplokid. Kipsplaadist siseseinad metallkarkassil on täidetud isolatsioonivillaga. Panipaiku eraldavad puitkarkassile kinnituvad vineerseinad.

Vahe- ja katuslaed: Kandvad vahelaed ja katuslaed on monteeritavatest raudbetoonõõnespaneelidest, mis toetuvad õõnesbetoonplokkidest seintele.

Laiad trepid: Korruseid ühendavad raudbetoonist trepid on kaetud keraamiliste plaatidega. Terasest trepipiiretel on puidust käsipuu.

Igal korteril on rõdu või terrass: Avara vaatega rõdudel on puidust ja metallist piirded ning PVC-kate.

Kliimasse sobiv katus: Katusekatteks on valitud meie kliimasse hästi sobiv SBS-kate. Vihmavesi juhitakse sisemise äravoolu kaudu sadeveekanalisatsiooni.

Soojapidavad aknad: Sissepoole avanevad nn Saksa tüüpi kolmekordse klaaspaketiga PVC-aknad peavad hästi sooja ning summutavad müra.

Turvalised uksed: Korteris on siledad spoonuksed ja mürasummutav spoonitud puidust välisuks. Maja metallprofiilidest peauksel on turvaklaas ja fonolukk.

Hubane viimistlus: Seinad ja laed on tasandatud ning sisekujunduses on kasutatud rahulikke ja heledaid toone. Põrandaid katab kolmelipiline tammeparkett, esikupõrandal on keraamiline plaat. Sanitaarruumides ja osaliselt ka tubades on ripplaed.

Vannituba ja WC: Vannitubades on akrüülvann või dušinurk, valamu ning WC-pott. Põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega (WC seinad, välja arvatud seinasisese loputuskasti karbik, on värvitud), sanitaarkeraamika on valge, -tehnika viimistluseks on kasutatud kroomi.

Ökonoomne küttesüsteem: Sooja annab kaugküte. Korterites ja üldkasutatavates ruumides on vesipõrandküte. Panipaikade koridorides on täiendavalt radiaatorid.

Turvaline fonolukk: Maja välisuksel on paneel kutsenuppudega ning igas korteris välisukse avamisnupuga fonotelefon. Korteri kõigis tubades on sideseadmete ühendamise võimalus.

Praktiline panipaik: Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone 1. korrusel.

Majapidamisruum: Iga korteri juurde kuulub korterisisene majapidamisruum. Majapidamisruumis asuvad vee ja kanalisatsiooni ühendused pesumasinale.

Mugav parkimine: Auto saab parkida maja hoovis. Iga korteri juurde kuulub 2 parkimiskohta.

Tõkkepuuga parkla: Elumajade vahel asub puldist avatava tõkkepuuga parkla, kuhu kõrvalised isikud ei pääse.

Sundventilatsioon: Hoonesse on planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud korteripõhiste suure energiatõhususega seadmetega. Venilatsiooniseadmed paiknevad majapidamisruumides. Kõikides korterites on köögikubu ühendamise võimalus, väljuv heitõhk suunatakse otse katusele.

Veevarustus ja kanalisatsioon: Korterelamus vajalik soe vesi toodetakse soojasõlmes. Korterite külma- ja soojaveearvestid paigaldatakse korterite esikutesse ripplagede taha või sanitaarruumidesse. Veenäidud laekuvad automaatselt kauglugemisseadmesse.

Elekter: Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa ja üldruumide valgustid. Elektriarvestid asuvad arvestite kilbis.

tagasi üles
Elegantne kodu linna südames – MÜÜK ON ALANUD!
Esmaklassiline hoone, mis loodud minimalismi hindavale inimesele.
VIIMANE KORTER SAADAVAL!
Privaatsed ja hubased kodud Nõmmel.
Tule leia endale uus sobiv kodu männimetsa vaikuses!