Väärtust hoidev ja kasvatav

Roheline Vahtramäe asub kesklinnakärast piisavalt eemal ja Laagri keskusele mõnusalt lähedal. Kõik eluks vajalik on käe-jala juures ja pealinnaelu eelised vaid mõneminutise sõidu kaugusel. Kunagi Tallinna piiril paiknenud asum kasvab üha enam linnaga kokku ning Sinu kodu väärtus ajas ainult kasvab.

Vabadus areneda ja luua

Vahtramäe on usaldusväärne ja hinnatud elukoht nii lastele tegusaks kasvamiseks kui vanavanematele mõnusa pensionipõlve nautimiseks. Ajalooliselt väljakujunenud infrastruktuur, teedevõrk ja rohealad loovad kindlustunde, samas on siin veel piisavalt vabadust, et kokkuhoidev kogukond saaks kujundada oma turvalise asumi.

Hubased majad, kvaliteetsed kodud

Vahtramäe kodud on õdusad ja hubased. 2021. aastal valmib 3 keskkonda sobivat ja kogukonnatunde tekitamiseks just paraja suurusega maja. Majades on 6 kahe- ja kolme- ning 2 neljatoalist korterit. Igal majal on oma hoov ja igal korteril parkimiskoht. Korteri juurde kuulub ka kuni 8 m² rõdu, kus saad rahulikult hommikukohvi juua või romantilist vaadet nautida.

Läbimõeldud detailid

Kodude planeerimisel on arvestatud Sinu vajaduste ja soovidega. Elutuba ja magamistoad on võimalikult eraldatud, detailid on hoolikalt läbi mõeldud ning igas korteris on panipaik, majapidamisruumi võimalus ning piisavalt ruumi ka kappidele. Kaasaegsed materjalid ja tänapäevased ehitusvõtted kindlustavad muretu elu - koli sisse ja naudi!

Sisekujundus Sinu maitse järgi

Oma kodu siseviimistluse valid Sina ise. Hinnatud Arhitect11 sisekujundajad Tiiu Saal ja Birgit Jaanus on loonud valiku korteritesse sobivaid viimistluslahendusi ning kindlasti leiad just Sulle ja Sinu perele sobiva. Ja kui tõesti ei leia või soovid mõnd detaili muuta, anna aegsasti teada - siis jõuame sisekujundust Sinu erisoovidele vastavalt kohendada.

tagasi üles