Viimistlus

Viimistluspakettide valikus leidub meelepäraseid lahendusi erinevale maitsele.
 
Sisekujunduste loomisel inspireeris sisearhitekt Mirja-Helen Järvel Vahtramäe imeline looduslähedane keskkond. „Vahtramäe asub küll Laagri südames, aga samas on see ümbritsetud loodusest. Seal on rahulik ja ilus. Sinna jõudes saabuksid nagu teise maailma, kus kell käib aeglasemalt.“
 
Asukohast tulenevalt on sisekujunduses kasutatud rahulikke ja heledaid toone, et õues olev mõnus atmosfäär kanduks edasi ka tubadesse.
 
Korteri siseuksed on tammespooniga, tubades ja köögis on põrandal kolmelipiline naturaalne tammeparkett, esikus keraamiline plaat. Seinad ja laed on värvitud heledates toonides. Vannitoa põrand ning seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, Hansgrohe sanitaartehnika viimistluseks on kasutatud kroomi.
 
Mida varem kodu ostad, seda enam saad viimistlusmaterjalide valikul ise otsustada.

Valge mänd

Valge mänd viimistluspaketi puhul on sisekujunduses kasutatud rahulikke ja heledaid toone, et õues olev mõnus atmosfäär kanduks edasi ka tubadesse.
 
Tubades ja köögis on põrandal kolmelipiline heleda peitsiga naturaalne tammeparkett, esikus keraamilised plaadid. Korteri siseuksed on tammespooniga ning värvivalikult harmoonias parketi tooniga.

Seinad ja laed on värvitud heledates toonides. Vannitoa põrand ning seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, Hansgrohe sanitaartehnika viimistluseks on kasutatud kroomi. Maalähedaste toonidega eluruumides harmoniseerub hele ning õrn plaadimuster vannitoas.
Vaata paketti (PDF)

Nõmmenelk

Nõmmenelk viimistluspaketti iseloomustavad märksõnad nagu naturaalsus, looduslähedus ning harmoonia. See on ajatu viimistluslahendus, mis sobib igale maitsele.
 
Tubades ja köögis on põrandal kolmelipiline naturaalne tammeparkett, esikus keraamilised plaadid. Korteri siseuksed on tammespooniga ning värvivalikult harmoonias parketi tooniga.

Seinad ja laed on värvitud heledates toonides. Vannitoa põrand ning seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, Hansgrohe sanitaartehnika viimistluseks on kasutatud kroomi. Heledad ja mahedad toonid eluruumides kanduvad üle vannituppa, kus on kasutatud rahulikke pruunikates toonides keraamilisi plaate.
Vaata paketti (PDF)

Põdrasammal

Põdrasammal viimistluspaketti iseloomustab julgus ning trendikus, kus tume ja hele mängivad koos. See on värvikombinatsioon, mis sobib nii klassikalisse kui ka modernsesse interjööri.
 
Tubades ja köögis on põrandal kolmelipiline tumeda peitsiga naturaalne tammeparkett, esikus keraamilised plaadid. Korteri siseuksed on tammespooniga ning värvivalikult harmoonias parketi tooniga.

Seinad ja laed on värvitud heledates toonides. Vannitoa põrand ning seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, Hansgrohe sanitaartehnika viimistluseks on kasutatud kroomi. Paketti lisavad erilisust kontrastsed vannitoa seinaplaadid.
Vaata paketti (PDF)

tagasi üles
Elegantne kodu linna südames – MÜÜK ON ALANUD!
Esmaklassiline hoone, mis loodud minimalismi hindavale inimesele.
VIIMANE KORTER SAADAVAL!
Privaatsed ja hubased kodud Nõmmel.
Tule leia endale uus sobiv kodu männimetsa vaikuses!