Firmast

Eestimaine kapital, põhjamaised väärtused!

 

Kaamos Group on 2002. aastal kodumaise kapitaliga asutatud ettevõte, mis tegeleb kinnisvaraarenduse, ehituse ning puidutööstusega.

Kaamos tähendab polaarööd – vaid Põhjamaadele iseloomulikku eksootilist loodusnähtust, mis pakub haruldast silmailu ning meenutab, kui tähtis on elada loodusega kooskõlas ning toimida targalt ja pühendunult.

See mõtteviis ja elustiil iseloomustab ka Kaamos Groupi ettevõtmisi. Püüame igal sammul lähtuda põhimõttest, et iga meie rajatud hoone oleks vaatamisväärsus ning sulanduks harmooniliselt keskkonda. Et seal oleks tõeliselt mõnus elada või töötada. Selleks toetume ühest küljest traditsioonidele, teisalt aga oleme alati avatud kõige tänapäevasematele ja nutikamatele lahendustele.

Tegutseme aktiivselt kolmes riigis: Eestis, Lätis, Valgevenes. Otsime pidevalt uusi innovaatilisi ideid ning perspektiivikaid ettevõtteid, millesse investeerida.

Kaamos Group on tööandja enam kui 270 inimesele. Kontsernil on tugev finantsseis, kogu grupi käive oli 2018. aastal 68 mln eurot, bilansimaht 160 mln eurot ning omakapital 100 mln eurot.