Hõbemetsa korterelamute ehitusinfo

Kaamos Groupi kuuluva Kaamos Ehituse meeskonnal on Eesti kliimas kvaliteetsete kodude ehitamisel 15 aasta pikkune kogemus. Oleme ehitanud nii ökonoomseid kortermaju, suuri büroohooneid kui ka terviklikke elurajoone.

Meil on kutsetunnistusega insenerid, Lloyd’s Register Quality Assurance’i sertifikaadid ISO 9001-2008 ja ISO 14001-2004 ning ehitustegevusega seonduvad litsentsid.

Valmimisaeg: Kadaka tee 191d maja valmib november 2020.a. Kadaka tee 191c valmib veebruar 2021.a.

Vundament: Kadaka tee 191c ja Kadaka tee 191d korterelamud rajatakse raudbetoonist madalvundamendile.

Soojustatud välisseinad: Raudbetoonpaneelidest monteeritavate välisseinte soojustusmaterjaliks on esimesel korrusel üldruumide ja parkla osas 200mm, korterite välisseintel 250 mm paksune vahtpolüstüreen, mis on krohvitud ja värvitud eri toonides.

Mürasummutavad siseseinad: Korterite vahelised seinad on põhimahus 200 mm paksused monteeritavad raudbetoonpaneel seinad. Väiksemad seinaosad on väikeplokist ning õhkvahega metallkarkassil kipsseinad. Korterite mittekandvad siseseinad on kipsplaatidest metallkarkassil kergseinad, mis täidetakse isolatsioonivillaga. Panipaikade vaheseinad on puitkarkassil vineeriga kaetud kergseinad viimistluseta.

Vahe- ja katuslaed: Kandvad vahelaed ja katuslaed on monteeritavatest raudbetoon-õõnespaneelidest, mis toetuvad monteeritavatest raudbetoonpaneelidest seintele ja taladele ning terastaladele.

Trepid: Korruseid ühendavad raudbetoonist trepid on kaetud keraamiliste plaatidega. Terasest trepipiiretel on puidust käsipuu.

Lift: Hoones on lift.

Igal korteril on rõdu või terrass: Rõdudel on puidust ja metallist piirded. Rõdu põrandaks on sile betoonpind.
Kadaka tee 191C 2.korruse korteritel nr 6 ja 7 on rõdu asemel terrass 1.korruse panipaikade kohal.
Kadaka tee 191D 2.korruse korteritel nr 5, 6 ja 30 on rõdu asemel terrass 1.korruse parkla kohal.

Kliimasse sobiv katus: Katusekatteks on valitud meie kliimasse hästi sobiv SBS-kate. Vihmavesi juhitakse välise äravoolu kaudu haljasaladele ja sadeveekanalisatsiooni.

Soojapidavad aknad: Sissepoole avanevad nn Saksa tüüpi kolmekordse klaaspaketiga PVC-aknad peavad hästi sooja ning summutavad müra.

Turvalised uksed: Korteris on siledad spoonuksed ja mürasummutav spoonitud puidust välisuks. Maja metallprofiilidest peauksel on turvaklaas ja fonolukk.

Hubane viimistlus: Seinad ja laed on tasandatud ning sisekujunduses on kasutatud rahulikke ja heledaid toone. Põrandaid katab laudparkett, esikupõrandal on keraamiline plaat. Sanitaarruumides ja osaliselt ka tubades kommunikatsioonide varjamiseks on ripplaed.

Vannituba ja WC: Vannitubades on segistiga akrüülvann, valamu ning WC-pott. Otsikud pesumasina ühendamiseks asuvad majapidamisruumi olemasolul majapidamisruumis või vannitoas. Põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, -tehnika viimistluseks on kasutatud kroomi. 4-toalistes korterites on lisaks vannitoale ka eraldi WC.

Sundventilatsioon: Kadaka tee 191c hoonesse on korterite ventilatsiooniks planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud keskse ventilatsiooniseadmega hoone katusel.
Kadaka tee 191d hoonesse on planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud korteripõhiste suure energiaefektiivsusega seadmetega. Ventilatsiooniseadmed paiknevad olenevalt korteri planeeringust majapidamisruumis, vannitoas või esikus.
Korterites on köögikubu ühendamise võimalus ning väljaminev õhk suunatakse katusele.

Ökonoomne küttesüsteem: Sooja annab kaugküte – korterites on vesipõrandküte.

Vesi ja kanalisatsioon: Vesi soojendatakse maja soojasõlmes. Kaugloetavad veearvestid asuvad kas esikus või sanitaarruumides ripplae taga.

Elekter: Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa ja üldruumide valgustid. Elektriarvestid asuvad arvestite kilbis.

Nõrkvool: Kõikidesse tubadesse on paigaldatud andmeside. Korterites on tagatud valvesüsteemi paigalduse valmidus, paigaldatud on valveseadmestiku tarvis vajalikud kaablid. Hoone sidejaotlast igasse korterisse on paigaldatud andmesidekaabel CAT6 ja kiire andmeside vahetuse tagamiseks valguskaabel.

Turvaline fonolukk: Maja välisuksel on paneel kutsenuppudega ning igas korteris välisukse avamisnupuga fonotelefon, millel on videoühendus maja ees asuva välispaneeliga.

Praktiline panipaik: Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone esimesel korrusel.

Mugav parkimine: Auto saab parkida maja hoovis. Osa parkimiskohti asub avatud majaaluses parklas. Sissepääs parkimiskohtadele on piiratud puldiga avatava tõkkepuuga.

tagasi üles
Koos kasvamise koht - Vahtramäe kodud Laagris.
UUED MAJAD MÜÜGIS
http://kaamos.ee/vahtramae/
Esmaklassiline hoone, mis loodud minimalismi hindavale inimesele.
VIIMANE KORTER SAADAVAL!
http://ferro.ee/et
Elegantne kodu linna südames – MÜÜK ON ALANUD!
https://kaamos.ee/cityzen