Hõbemetsa korterelamute ehitusinfo

Kaamos Groupi kuuluva Kaamos Ehituse meeskonnal on Eesti kliimas kvaliteetsete kodude ehitamisel 15 aasta pikkune kogemus. Oleme ehitanud nii ökonoomseid kortermaju, suuri büroohooneid kui ka terviklikke elurajoone.

Meil on kutsetunnistusega insenerid, Lloyd’s Register Quality Assurance’i sertifikaadid ISO 9001-2008 ja ISO 14001-2004 ning ehitustegevusega seonduvad litsentsid.

Valmimisaeg: Rehe 9 ja 11 valmivad hiljemalt detsember 2018. a. Rehe 5 ja 7 valmivad hiljemalt märtsis 2019. a.

Vundament: Rehe 5, 7, 9 ja 11 on ehitatud raudbetoonist madalvundamendile.

Soojustatud välisseinad: Raudbetoonpaneelidest monteeritavate välisseinte soojustusmaterjal on 200 mm paksune vahtpolüstüreen. Maja välimusele annab viimase lihvi eri toonides krohv.

Mürasummutavad siseseinad: Korterite vahelised seinad on 200 mm paksused monteeritavad raudbetoonpaneelseinad. Kipsplaadist siseseinad metallkarkassil on täidetud isolatsioonivillaga. Panipaiku eraldavad puitkarkassile kinnituvad vineerseinad.

Vahe- ja katuslaed: Kandvad vahelaed ja katuslaed on monteeritavatest raudbetoonõõnespaneelidest, mis toetuvad monteeritavatest raudbetoonpaneelidest seintele.

Laiad trepid: Korruseid ühendavad raudbetoonist trepid on kaetud keraamiliste plaatidega. Terasest trepipiiretel on puidust käsipuu.

Lift: Igas majas on lift.

Igal korteril on rõdu: Avara vaatega rõdudel on puidust ja metallist piirded ning PVC-kate.

Kliimasse sobiv katus: Katusekatteks on valitud meie kliimasse hästi sobiv SBS-kate. Vihmavesi juhitakse sisemise äravoolu kaudu sadeveekanalisatsiooni.

Soojapidavad aknad: Sissepoole avanevad nn Saksa tüüpi kolmekordse klaaspaketiga PVC-aknad peavad hästi sooja ning summutavad müra.

Turvalised uksed: Korteris on siledad spoonuksed ja mürasummutav spoonitud puidust välisuks. Maja metallprofiilidest peauksel on turvaklaas ja fonolukk.

Hubane viimistlus: Seinad ja laed on tasandatud ning sisekujunduses on kasutatud rahulikke ja heledaid toone. Põrandaid katab kolmelipiline tammeparkett, esikupõrandal on keraamiline plaat. Sanitaarruumides ja osaliselt ka tubades on ripplaed.

Vannituba ja WC: Vannitubades on segistiga dušinurk või akrüülvann, valamu, otsikud pesumasina ühendamiseks ning WC-pott. Põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, -tehnika viimistluseks on kasutatud kroomi.

Ökonoomne küttesüsteem: Sooja annab kaugküte - korterites ja üldkasutatavates ruumides on radiaatorid. Vannitubades on elektriline põrandaküte.

Sundventilatsioon: Hoonesse on planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud korteripõhiste suure energiaefektiivsusega seadmetega. Ventilatsiooniseadmed paiknevad enamasti majapidamisruumides. Korterites on köögikubu ühendamise võimalus ning väljaminev õhk suunatakse katusele.

Vesi ja kanalisatsioon: Vesi soojendatakse maja soojasõlmes. Kaugloetavad veearvestid asuvad enamasti kas esikus või sanitaarruumides ripplae taga.

Elekter: Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa ja üldruumide valgustid. Elektriarvestid asuvad arvestite kilbis.

Turvaline fonolukk: Maja välisuksel on paneel kutsenuppudega ning igas korteris välisukse avamisnupuga fonotelefon. Korteri kõigis tubades on sideseadmete ühendamise võimalus.

Praktiline panipaik: Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone keldrikorrusel.

Majapidamisruum: Iga korteri juurde kuulub korterisisene majapidamisruum (v.a. krt. 29)

Mugav parkimine: Auto saab parkida maja hoovis. Osa parkimiskohti asub avatud majaaluses parklas. Rehe 7 hoone all on parkimine kahel tasapinnal, võimaldades maja all kokku 20 parkimiskohta.

Tõkkepuuga parkla: Elumajade vahel asub puldist avatava tõkkepuuga parkla, kuhu kõrvalised isikud ei pääse.

tagasi üles
Koos kasvamise koht - Vahtramäe kodud Laagris.
2 UUT MAJA MÜÜGIS!
http://kaamos.ee/vahtramae/
Esmaklassiline hoone, mis loodud minimalismi hindavale inimesele.
MÜÜK ON ALANUD!
http://ferro.ee/et
Kõrged laed, suured ideed, uus ja lennukam elu.
MÜÜK ON ALANUD!
https://kaamos.ee/grandgonsior