Hõbemetsa korterelamute ehitusinfo

Kaamos Groupi kuuluva Kaamos Ehituse meeskonnal on Eesti kliimas kvaliteetsete kodude ehitamisel 15 aasta pikkune kogemus. Oleme ehitanud nii ökonoomseid kortermaju, suuri büroohooneid kui ka terviklikke elurajoone.

Meil on kutsetunnistusega insenerid, Lloyd’s Register Quality Assurance’i sertifikaadid ISO 9001-2008 ja ISO 14001-2004 ning ehitustegevusega seonduvad litsentsid.

Valmimisaeg: Rehe põik 10 maja valmib hiljemalt veebruar 2020.a. ning Rehe 6 maja hiljemalt aprillis 2020.a.

Vundament: Rehe põik 10 ja Rehe 6 korterelamud rajatakse raudbetoonist madalvundamendile.

Soojustatud välisseinad: Välisseinad on monteeritavad raudbetoonpaneelid, mis maapealses osas on kolmekihilised ning värvitud eri toonides. Välisilme mitmekesistamiseks on osad paneelidest reljeefse pinnaga. Maa-aluse parklaosa soojustatud välisseinad on monteeritavad ühekihilised raudbetoonpaneelid, mis on soojustatud ning krohvitud.

Mürasummutavad siseseinad: Korterite vahelised seinad on 200 mm paksused monteeritavad raudbetoonpaneel seinad. Väiksemad seinaosad on väikeplokist ning õhkvahega metallkarkassil kipsseinad. Korterite mittekandvad siseseinad on kipsplaatidest metallkarkassil kergseinad, mis täidetakse isolatsioonivillaga. Panipaikade vaheseinad on puitkarkassil vineeriga kaetud kergseinad viimistluseta.

Vahe- ja katuslaed: Kandvad vahelaed ja katuslaed on monteeritavatest raudbetoon-õõnespaneelidest, mis toetuvad monteeritavatest raudbetoonpaneelidest seintele ja taladele ning terastaladele.

Laiad trepid: Korruseid ühendavad raudbetoonist trepid on kaetud keraamiliste plaatidega. Terasest trepipiiretel on puidust käsipuu.

Lift: Hoones on lift.

Igal korteril on rõdu: Avara vaatega rõdudel on puidust ja metallist piirded. Rõdu põrandaks on sile betoonpind. Korter 34 juurde kuulub rõdu asemel avar PVC-kattega terrass.

Kliimasse sobiv katus: Katusekatteks on valitud meie kliimasse hästi sobiv SBS-kate. Vihmavesi juhitakse sisemise äravoolu kaudu sadeveekanalisatsiooni.

Soojapidavad aknad: Sissepoole avanevad nn Saksa tüüpi kolmekordse klaaspaketiga PVC-aknad peavad hästi sooja ning summutavad müra.

Turvalised uksed: Korteris on siledad spoonuksed ja mürasummutav spoonitud puidust välisuks. Maja metallprofiilidest peauksel on turvaklaas ja fonolukk.

Hubane viimistlus: Seinad ja laed on tasandatud ning sisekujunduses on kasutatud rahulikke ja heledaid toone. Põrandaid katab laudparkett, esikupõrandal on keraamiline plaat. Sanitaarruumides ja osaliselt ka tubades kommunikatsioonide varjamiseks on ripplaed.

Vannituba ja WC: Vannitubades on segistiga akrüülvann, valamu ning WC-pott. Otsikud pesumasina ühendamiseks asuvad majapidamisruumi olemasolul majapidamisruumis, muudes korterites vannitoas. Põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, -tehnika viimistluseks on kasutatud kroomi. 4-toalistes korterites on lisaks vannitoale ka eraldi WC.

Ökonoomne küttesüsteem: Sooja annab kaugküte - korterites ja üldkasutatavates ruumides on radiaatorid. Vannitubades on mugavuskütteks elektriline põrandaküte.

Sundventilatsioon: Hoonesse on planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud korteripõhiste suure energiaefektiivsusega seadmetega. Ventilatsiooniseadmed paiknevad olenevalt korteri planeeringust majapidamisruumis, vannitoas või esikus. Korterites on köögikubu ühendamise võimalus ning väljaminev õhk suunatakse katusele.

Vesi ja kanalisatsioon: Vesi soojendatakse maja soojasõlmes. Kaugloetavad veearvestid asuvad kas esikus või sanitaarruumides ripplae taga.

Elekter: Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa ja üldruumide valgustid. Elektriarvestid asuvad arvestite kilbis.

Nõrkvool: Kõikidesse tubadesse on paigaldatud andmeside. Korterites on tagatud valvesüsteemi paigalduse valmidus, paigaldatud on valveseadmestiku tarvis vajalikud kaablid. Hoone sidejaotlast igasse korterisse on paigaldatud andmesidekaabel CAT6 ja kiire andmeside vahetuse tagamiseks valguskaabel.

Turvaline fonolukk: Maja välisuksel on paneel kutsenuppudega ning igas korteris välisukse avamisnupuga fonotelefon, millel on videoühendus maja ees asuva välispaneeliga.

Praktiline panipaik: Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone esimesel korrusel.

Mugav parkimine: Auto saab parkida maja hoovis. Osa parkimiskohti asub avatud majaaluses parklas. Sissepääs parkimiskohtadele on piiratud puldiga avatava tõkkepuuga.

tagasi üles
Koos kasvamise koht - Vahtramäe kodud Laagris.
2 UUT MAJA MÜÜGIS!
http://kaamos.ee/vahtramae/
Esmaklassiline hoone, mis loodud minimalismi hindavale inimesele.
MÜÜK ON ALANUD!
http://ferro.ee/et
Kõrged laed, suured ideed, uus ja lennukam elu.
MÜÜK ON ALANUD!
https://kaamos.ee/grandgonsior