Kaamos Grupp

Marek Pohla

Valdes priekšsēdētājs
marek.pohla@kaamos.ee

Mait Mengel

Finanšu direktors
Tel: 6 630 334 mait.mengel@kaamos.ee

Artur Elme

Biznesa attīstības vadītājs
artur.elme@kaamos.ee

Tambet Asi

Mārketinga un komunikāciju vadītājs
tambet.asi@kaamos.ee

Linda Eichler

Mārketinga menedžeris
linda.eichler@kaamos.ee

Julia Tšerešneva

Grupas galvenais grāmatvedis
julia.tseresneva@kaamos.ee

Liis Edenberg

Grāmatvedis
liis.edenberg@kaamos.ee

Mihkel Loorits

Enerģētikas nozares vadītājs
mihkel.loorits@kaamos.ee

Triinu Tõrs

Biroja vadītājs
Tel: 6 630 300 triinu.tors@kaamos.ee

Kaamos Real Estate

Priit Uustulnd

Izpilddirektors
priit.uustulnd@kaamos.ee

Ivar Vahter

Attīstības vadītājs
ivar.vahter@kaamos.ee

Kristo Kokk

Pārdošanas direktors
Tel: +372 533 02678 kristo.kokk@kaamos.ee

Louis Lillemaa

Attīstības projekta vadītājs
louis.lillemaa@kaamos.ee

Arto Lepik

Attīstības projekta vadītājs
arto.lepik@kaamos.ee

Anne-Ly Lindmäe

Attīstības projekta vadītājs
annely.lindmae@kaamos.ee

Priit-Risto Lunden

Komerciālā nekustamā īpašuma pārdošanas vadītājs
Tel: 50 61 608 priit.lunden@kaamos.ee

Urmo Utar

Komerciālā nekustamā īpašuma pārdošanas vadītājs
Mob: 5300 1121 urmo.utar@kaamos.ee

Silver Verrev

Administratīvais direktors
Tel: 50 981 88 silver.verrev@kaamos.ee

Robert Schmidt

Administratīvais vadītājs
Tel: 55 238 39 robert.schmidt@kaamos.ee

Andrus Pilt

Administratīvais vadītājs
Tel: 5622 6301 andrus.pilt@kaamos.ee

Aljona Radomski

Interjera arhitekts
Tel: 5556 1268 aljona.radomski@kaamos.ee

Marianne Rand

Grupas galvenais grāmatvedis
marianne.rand@kaamos.ee

Kaamos Latvia

Toivo Annus

Izpilddirektors
toivo.annus@kaamos.ee

Armands Buks-Vaivads

Attīstības direktors
Tel: +371 2027 2530 armands.buks-vaivads@kaamos.lv

Oskars Jursans

Attīstības projekta vadītājs
Tel: +371 2986 9044 oskars.jursans@kaamos.lv

Oksana Pedele

Latvijas pārdošanas vadītājs
Tel: +371 2774 4500 oksana.pedele@kaamos.lv

Kaamos Construction

Alo Nõmmik

Izpilddirektors
alo.nommik@kaamos.ee

Marek Korbelainen

Būvniecības vadītājs
marek.korbelainen@kaamos.ee

Reimo Rootsma

Būvniecības attīstības vadītājs
reimo.rootsma@kaamos.ee

Hindrek Tammepärg

Tāmju sastādītājs
hindrek.tammeparg@kaamos.ee

Marianne Rand

Grupas galvenais grāmatvedis
marianne.rand@kaamos.ee

Kaamos Timber

Jolanta Pavlova

Pārdošanas vadītāja Latvijā
Mob: +371 2959 1260 jolanta.pavlova@kaamos.ee

Wim Oerlemans

Rietumeiropas pārdošanas vadītājs
Tel: +372 5918 2912 wim.oerlemans@kaamos.ee

Tõnu Bergmann

Izpilddirektors
tonu.bergmann@kaamos.ee