KÕIK KODUD ON LEIDNUD OMA PERE!

Meil on hea meel tõdeda, et Kaamose Vahtramäe arenduses on kõik kodud leidnud omale hoolivad pered. Soovime teile palju kauneid mälestusi siin!

Kõik on omad

Vahtramäel on kõik omad. Naabrilapsed ja naabermaja lapsed. Naabermaja laste vanaema ja tema küpsetatud õunakook. Kaaslased mänguväljakul, ujumistrennis ja terviseklubis. Kokkuhoidev kogukond hoolib, sest kõik on oma.

Oma ja omanäoline on ka korteri sisekujundus, mille saad valida
Arhitekt11 sisekujundajate loodud kolme eriilmelise paketi hulgast. Oma lemmikut valides võid olla kindel, et millise lahenduse kasuks sa ka ei otsustaks, sobitub see suurepäraselt ümbruskonda ja on pisidetailideni paigas.

Hubased kodud

Vahtramäel veereb elu rahulikult ja mõnuga. Lapsed lähevad ise kooli ja tennisetrenni. Sõbrannad käivad koos terviseklubis ja jooksurajal. Iga korteri juurde kuulub avar rõdu ning panipaik ja majapidamisruum. Autole on parkimiskoht.

Sportimiseks parim

Spordirajad, palliplatsid, staadion, park, ujula ning uus tennisekeskus on kohe koduukse all. Suuremaid ja väiksemad mänguväljakuid leidub igas vanuses lastele.

Mugavad ostud kodu lähedal

Super- ja hüpermarketid, toidu- ja kodukaubad, aiatarbed ja ehitusmaterjalid, autopoed ja remonditöökojad – kõik eluks vajalik on mõne minuti kaugusel.

Tasemel haridus ja huviringid

Lasteaiad, koolid, huviringid ja sportimisvõimalused on kenasti kodu lähedal, nii et lapsed saavad liikuda iseseisvalt ja vanematele jääb rohkem aega.

Kiire ühendus kesklinna ja maakoduga

Tihe bussi- ja rongiühendus kesklinnaga ning võimalus jõuda kiirelt ja mugavalt maakodusse või vanematekoju kõikjal Eestis.