Kvaliteetsed ja energiasäästlikud kodud projekteerib ja ehitab Kaamos Groupi kuuluv Kaamos Ehitus, mille meeskonnal on kvaliteetsete kodude loomisel rohkem kui 17-aastane kogemus.

Meil on kutsetunnistusega insenerid, Lloyd’s Register Quality Assurance’i sertifikaadid ISO 9001-2015 ja ISO 14001-2015 ning ehitustegevusega seonduvad litsentsid.
Cityzeni kortermaja aadressil Kaupmehe 19 valmib 2021. aasta suvel.

Vundament

Kaupmehe 19 korterelamu rajatakse vaivundamendile.

Soojustatud välisseinad

Välisseinad on monteeritavad raudbetoonpaneelid, mis on soojustatud nii vahtpolüstürooli, vahtpolüuretaani kui ka kivivillaga ning viimistletud arhitektuurse lahenduse järgi. Välisseinad on kaetud dekoratiivse tsementkiudplaadi või krohviga. Fassaadil olevad valged kujunduselemendid on alumiiniumkomposiitplaatidest.

Mürasummutavad siseseinad

Korteritevahelised seinad on 200–250 mm paksustest raudbetoonpaneelidest või kergplokist täiendava heliisolatsiooniga mittekandvad seinad. Korterite mittekandvad siseseinad on kipsplaatidest ja need täidetakse isolatsioonivillaga. Panipaikade vaheseinad on tsementkiudplaadiga kaetud kergseinad puitkarkassil.

Vahe- ja katuselaed

Kandvad vahe- ja katuslaed on nii monteeritavad õõnespaneelid kui ka monoliitne raudbetoonkonstruktsioon. Vahelaed toetuvad raudbetoonseintele ja -taladele ning terastaladele.

Rõdud

Enamikul korteritel on rõdud, millest Kaupmehe tänava poolsed on klaasitud. Rõdude piirded on klaasist ja metallist ning põrand on kaetud ilmastikukindla PVC-laudisega.

Kliimasse sobiv katus

Katusekatteks on valitud meie kliimasse hästi sobiv SBS-kate. Sadevesi juhitakse viiekordsel hooneosal hooneväliselt ning seitsmekordsel hooneosal sisemise sadeveetorustiku kaudu hoovi pinnasesse paigaldatud sadeveeimmutuskastidesse.

Soojapidavad aknad

Hoones on energiasäästlikud ja mürasummutavad sissepoole avanevad üheraamilised puitalumiiniumaknad, millel on kolmekordne klaaspakett.

Ökonoomne küttesüsteem

Hoone soojavarustuse tagab kaugküte. Korterites on vesipõrandaküte ja kõikide tubade temperatuuri saab nutikodu kaudu reguleerida. Üldkasutatavates ruumides on vesipõrandaküte ja radiaatorküte. Maa-aluses parklas tagatakse plusskraadid.

Sundventilatsioon

Hoonesse on planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud tsentraalse energiaefektiivse seadmega. Ventilatsiooniseade paikneb selleks eraldi projekteeritud ventilatsiooniruumis.

Vesi ja kanalisatsioon

Vesi soojendatakse maja soojasõlmes. Kaugloetavad veearvestid asuvad kas esikus või sanitaarruumides ripplae taga. Korterid on liidetud tsentraalse joogi- ja olmereovee torustikuga. Soe tarbevesi soojendatakse soojussõlmes. Kõikidele korteritele paigaldatakse kaugloetavad veearvestid, mis asuvad esikus või sanitaarruumides ripplae taga.

Elekter

Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid ja temperatuuriandurid. Esikutes, garderoobides ning vannitubades on kipsist ripplae korral valgustid süvistatud . Kaugloetavad elektriarvestid asuvad arvestite kilbis. Igal terrassil ja rõdul on disainvalgustid ning väliskeskkonda sobiv pistikupesa.

Energiasääst

Hoone katusele paigaldatakse 9 kW võimsusega elektrit tootvad päikesepaneelid, mille toodetud elektri arvelt vähenevad tulevaste elanike kõrvalkulud.

Nõrkvool

Kõikidesse tubadesse on paigaldatud andmesidepesad. Korterites on tagatud valvesüsteemi paigalduse valmidus, nutikodu raames on paigaldatud välisukse ja rõduuste valveandurid. Hoone sidejaotlast igasse korterisse on paigaldatud CAT6 andmesidekaabel ja valguskaabel kiire andmesidevahetuse tagamiseks.

Energiamärgis

Kortermaja energiamärgise klass on B.

CityZen ehitusinfo

Trepp

Korruseid ühendavad raudbetoonist trepimarsid ja mademed on kaetud keraamiliste plaatidega. Trepipiiretel on puidust käsipuu.

Lift

Kõiki korruseid ühendab mugavalt kasutatav energiasäästlik ja nutikas lift, mille saab koju minnes nutiseadme kaudu vastu kutsuda.

Turvalised uksed

Korteritel on siledad spoonuksed ja suurendatud helipidavusega spoonitud puidust välisuksed. Hoone välisuksed on üliturvalised ning varustatud puutevõtmega avatava lukustusega.

Maja metallprofiilidest peauksel on turvaklaas ja videofono koos läbipääsu kaugjuhtimist võimaldava nutilukuga.

Turvaline fonolukk

Maja välisuksel on paneel kutsenuppudega ning igas korteris välisukse avamisnupuga fonotelefon, millel on videoühendus maja ees asuva välispaneeliga.
Korterite esikutes asuv nutikoduekraan on ühtlasi ka videofonoekraan.

Praktiline panipaik

Lisatasu eest on võimalik soetada korteri juurde kuuluv panipaik.

Mugav parkimine

Parkimiskohti on võimalik osta maa-alusesse kinnisesse või avatud maapealsesse parklasse.

Piirded

Rajatakse puit- ja metallpiire.

Mänguväljak

Hoovis paikneb privaatne mänguväljak.

Ligipääsetavus

Elegantselt minimalistlik viimistlus

Koostöös Karm & Kristiansoni sisearhitektidega Lilia Kristiansoni ja Reet Helisabeth Karmiga on loodud kolm siseviimistluspaketti. Põrandaid katab laudparkett, esikupõrandaid ja sanitaarruume plaat.

Eluruumide seinad on värvitud siseviimistluspaketis valitud tooni järgi. Sanitaarruumides ja osaliselt ka tubades on kommunikatsioonide varjamiseks ehitatud kipsplaatidest ripplaed ning värvitoon valitud siseviimistluspaketi järgi.

Vannituba ja WC

Vannitubades on vann või dušš, valamu ning seinasisese loputuskastiga WC. Pesumasina ühendamise võimalus on vannitoas. Põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega olenevalt sisekujundusest. Sanitaarkeraamika on valge, -tehnika viimistlus on erinev: sõltuvalt valitud siseviimistluspaketi toonist (kroom, must või harjatud vask).

Viimistlus
SVG placeholder
Registreeri huvi
Louis Lillemaa

Louis Lillemaa

Kaamos Kinnisvara AS
louis.lillemaa@kaamos.ee
+372 50 138 89

SVG placeholder Võta ühendust

  • Täida väli!
  • Täida väli!
  • Täida väli!
  • Täida väli!
    • Annan nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks ja kasutamiseks privaatsustingimustes loetletud isikutele ja eesmärkidel ning loa endaga märgitud kanalite kaudu ühendust võtta.
    • Annan nõusoleku enda isikuandmete salvestamiseks turunduslikel eesmärkidel (nt. kampaaniate ja infokirjade saatmiseks).
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Täname huvi tundmast! Võtame peagi ühendust.

Andmete edastamisel tekkis tõrge. Proovi uuesti või võta ühendust telefoni teel!