Sinu uus,
natuke mõnusam
elu

Tule elus edasi!

Vikimõisas ootab Sind ees uus, natuke mõnusam elu. Veidi lahedamad suved, mil saad rätik üle õla kodust järveranda jalutada. Natuke vähem müra ja rohkem privaatsust, mille järgi oled igatsenud kesklinnas või magalamägedes elades. Rohkem loodust ja silmailu, kui oled seni harjunud oma koduaknast nägema. Pisut hubasemad planeeringud ja hoovialad, kui oled osanud ette kujutada. Tule elus edasi!

Vikimõisa projekti ajajoon

Vikimõisa elamurajooni ehituse algusNäidiskorter valmisEsimese etapi majad valmis - Volmre 21/23/25/27Teise etapi majad valmis - Volmre 31/33Superdemo korter valmisNeljanda etapi eelmüük - Volmre 20/3Kolmanda etapi majad valmis - Pikaliiva 34/36/38/40
veebruar 2021
märts 2022
juuni 2022
november 2022
jaanuar 2023
mai 2023
juuli 2023

3-aastane garantii

Vikimõisa pakub sulle kindlat kvaliteeti, mis on rajatud kogemustega. Meil ootavad sind läbimõeldud planeeringuga valgusküllased ja avarad korterid, kõrged laed ja suured aknad. Läbi päris enda rõdu saad osaks ümbritsevast loodusest. Esimese korruse korterite planeeringu juurde kuulub ka suur terrass. Kõigile ehitatud majadele kehtib arendajapoolne 3-aastane garantii.

Vähem müra ja rohkem privaatsust

Vikimõisa mõnus rohelus teeb kõik, et sind juba esimeste päikesekiirtega toast õue meelitada. Lähedalasuvad metsarajad koos mõnusate pinkidega lausa paluvad, et sinna värsket õhku hingama läheksid. Kiviviske kaugusel on ka terviserada, mis oma motiveeriva märgistusega sind sportima ootab. Sealsamas asuvad ka seikluspark, jõulinnak ning eraldi mänguväljakud väikelastele (0-4) ja pisut suurematele lastele (8-12).

A-energiaklass ja väiksemad kulud

Vikimõisa on ehitatud eesmärgiga säästa loodust ning minimeerida igakuiseid kulusid. Energiatõhusad hooned lubavad kommunaalkuludel maksimaalselt madalale langeda, samal ajal kui katustel säravad päikesepaneelid säästavad loodust. Vikimõisa kortermajade näol on tegemist kvaliteetsete ja energiatõhusate majadega, mis ammutavad osaliselt energiat hoone katusel paiknevast päikesepargist ja kannavad A-energiaklassi märgist.

Võta ühendust

Anne-Ly Lindmäe
Kaamos Kinnisvara AS
annely.lindmae@kaamos.ee
+372 503 3045