Sinu uus,
natuke mõnusam
elu

Tule kliendipäevale 28.09 kell 17-19!

Vikimõisas ootab Sind ees uus, natuke mõnusam elu. Veidi lahedamad suved, mil saad rätik üle õla kodust järveranda jalutada. Natuke vähem müra ja rohkem privaatsust, mille järgi oled igatsenud kesklinnas või magalamägedes elades. Rohkem loodust ja silmailu, kui oled seni harjunud oma koduaknast nägema. Pisut hubasemad planeeringud ja hoovialad, kui oled osanud ette kujutada. Tule elus edasi!

Vikimõisa projekti ajajoon

Esimese etapi ehituse algus - Volmre 21/23/25/27Teise etapi ehituse algus - Volmre 31/33Esimese etapi siseviimistlus-
valikute tähtaeg
Teise etapi siseviimistlus-
valikute tähtaeg
Näidiskorter valmisEsimese etapi majad valmisTeise etapi majad valmisKolmanda etapi majad valmis
veebruar 2021
august 2021
august 2021
detsember 2021
märts 2022
juuni 2022
november 2022
juuli 2023

Rajatud kogemustega

Vikimõisa pakub sulle kindlat kvaliteeti, mis on rajatud kogemustega. Meil ootavad sind läbimõeldud planeeringuga valgusküllased ja avarad korterid, kõrged laed ja suured aknad. Läbi päris enda rõdu saad osaks ümbritsevast loodusest. Esimese korruse korterite planeeringu juurde kuulub ka suur terrass.

Vähem müra ja rohkem privaatsust

Vikimõisa mõnus rohelus teeb kõik, et sind juba esimeste päikesekiirtega toast õue meelitada. Lähedalasuvad metsarajad koos mõnusate pinkidega lausa paluvad, et sinna värsket õhku hingama läheksid. Kiviviske kaugusel on ka terviserada, mis oma motiveeriva märgistusega sind sportima ootab. Sealsamas asuvad ka seikluspark, jõulinnak ning eraldi mänguväljakud väikelastele (0-4) ja pisut suurematele lastele (8-12).

Väiksemad kulud

Vikimõisa on ehitatud eesmärgiga säästa loodust ning minimeerida igakuiseid kulusid. Energiatõhusad hooned lubavad kommunaalkuludel maksimaalselt madalale langeda, samal ajal kui katustel säravad päikesepaneelid säästavad loodust.

Võta ühendust

Anne-Ly Lindmäe
Kaamos Kinnisvara AS
annely.lindmae@kaamos.ee
+372 503 3045

Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Vajalik nõusolek!

Täname huvi tundmast!

Võtame peagi ühendust.

Andmete edastamisel tekkis tõrge.

Proovi uuesti või võta ühendust telefoni teel!