Hõbemetsa korterelamute ehitusinfo

Kaamos Groupi kuuluva Kaamos Ehituse meeskonnal on Eesti kliimas kvaliteetsete kodude ehitamisel 15 aasta pikkune kogemus. Oleme ehitanud nii ökonoomseid kortermaju, suuri büroohooneid kui ka terviklikke elurajoone.

Meil on kutsetunnistusega insenerid, Lloyd’s Register Quality Assurance’i sertifikaadid ISO 9001-2008 ja ISO 14001-2004 ning ehitustegevusega seonduvad litsentsid.

Valmimisaeg:Kadaka tee 90 maja valmib sügis 2022.

Vundament: Kadaka tee 90 korterelamu rajatakse raudbetoonist madalvundamendile.

Soojustatud välisseinad: Õõnesbetoonplokkidest välisseinte soojustusmaterjaliks on 250 mm paksune vahtpolüstüreen, mis on krohvitud ja värvitud eri toonides.

Mürasummutavad siseseinad: Korterite vahelised seinad on 240 mm paksused, täis betoneeritud õõnesbetoonplokid. Korterite mittekandvad siseseinad on kipsplaatidest metallkarkassil kergseinad, mis täidetakse isolatsioonivillaga. Panipaikade vaheseinad on puitkarkassil vineeriga kaetud

Vahe- ja katuslaed: Kandvad vahelaed ja katuslaed on monteeritavatest raudbetoon-õõnespaneelidest, mis toetuvad õõnesbetoonplokkidest seintele, raudbetoonist taladele ning terastaladele.

Trepid: Korruseid ühendavad raudbetoonist trepid on kaetud keraamiliste plaatidega. Terasest trepipiiretel on puidust käsipuu.

Lift: Hoones on lift.

Igal korteril on rõdu või terrass: Rõdudel on alumiiniumkonstruktsioonis piirded. Rõdu põranda pinnaks betoonpind.

Kliimasse sobiv katus: Katusekatteks on valitud PVC-kate. Vihmavesi juhitakse sisemise äravoolu kaudu sadeveekanalisatsiooni.

Soojapidavad aknad: Sissepoole avanevad nn Saksa tüüpi kolmekordse klaaspaketiga PVC-aknad peavad hästi sooja ning summutavad müra.

Turvalised uksed: Korteris on siledad spoonuksed ja mürasummutav spoonitud puidust välisuks. Maja metallprofiilidest peauksel on turvaklaas ja fonolukk.

Hubane viimistlus: Seinad ja laed on tasandatud ning sisekujunduses on kasutatud rahulikke ja heledaid toone. Põrandaid katab laudparkett, esiku põrandal on keraamiline plaat. Sanitaarruumides ja osaliselt ka tubades kommunikatsioonide varjamiseks on ripplaed.

Vannituba ja WC: Vannitubades on segistiga akrüülvann või dušš, valamu ning WC-pott. Otsikud pesumasina ühendamiseks asuvad vannitoas. Põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, -tehnika viimistluseks on kasutatud kroomi. 4-toalistes korterites on lisaks vannitoale ka eraldi WC.

Sundventilatsioon: Kadaka tee 90 hoonesse on planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud korteripõhiste suure energiaefektiivsusega seadmetega. Ventilatsiooniseadmed paiknevad olenevalt korteri planeeringust vannitoas või esikus.
Korterites on köögikubu ühendamise võimalus ning väljaminev õhk suunatakse katusele.

Ökonoomne küttesüsteem: Sooja annab kaugküte – korterites on vesipõrandküte.

Vesi ja kanalisatsioon: Vesi ja kanalisatsioon: Vesi soojendatakse maja soojasõlmes. Kaugloetavad veearvestid asuvad kas esikus või sanitaarruumides ripplae taga.

Elekter: Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa ja üldruumide valgustid. Elektriarvestid asuvad arvestite kilbis.

Nõrkvool: Kõikidesse tubadesse on paigaldatud andmeside. Korterites on tagatud valvesüsteemi paigalduse valmidus, paigaldatud on valveseadmestiku tarvis vajalikud kaablid. Hoone sidejaotlast igasse korterisse on paigaldatud andmesidekaabel CAT6 ja kiire andmeside vahetuse tagamiseks valguskaabel.

Turvaline fonolukk: Maja välisuksel on paneel kutsenuppudega ning igas korteris välisukse avamisnupuga fonotelefon, millel on videoühendus maja ees asuva välispaneeliga.

Praktiline panipaik: Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone esimesel korrusel.

Mugav parkimine: Auto saab parkida maja hoovis. Osa parkimiskohti asub avatud majaaluses parklas. Sissepääs parkimiskohtadele on piiratud puldiga avatava tõkkepuuga.

back up
Sinu uus, natuke mõnusam elu. MÜÜK ON ALANUD!
Volmre tn 20
Hõbemetsa elamurajoon
Kadaka tee 90
Elu Maja
Kopli 2