Warning: Undefined variable $useragent in /data01/virt14898/domeenid/www.kaamos.ee/htdocs/bulvari/wp-content/themes/bulvari/functions.php on line 14

Warning: Undefined variable $useragent in /data01/virt14898/domeenid/www.kaamos.ee/htdocs/bulvari/wp-content/themes/bulvari/functions.php on line 14
Interjöör – Bulvari Kodud Interjöör | Bulvari Kodud

Bulvari Kodud on mugavalt väike maja, kus ootamas hoolikalt valitud interjöör ning inimesed, kes peavad tähtsaks kojujõudmise tunnet.

Tänaseks rohkem, kui 10-ne aasta jooksul on mul sisearhitektina olnud võimalus otsida hea kodu valemit läbi mitmete arendusprojektide. Luua tervikut, mis kõlaks ühtmoodi harmooniliselt nii paberil, kui ka hiljem veel sisustamata tühjas ruumis, et võtmeid vastu võttes saaks õndsalt õhata – olen kodus!

Loodan, et Bulvari kodud pakuvad just sellise hea äratundmise, olgu eesmärgiks siis helge ja hubane või trendikas ja isikupärane kodu.

Üks on kindel, londonlikust industriaalsest stilistikast inspireeritud trepikoda kannab edasi hoone arhitektuuri ja loob ägeda teekonna tänavalt koduukseni.

KRISTIINA PUUSEPP
Sisearhitekt

Viimistluspakett

Šikk

Inspireeritud üha enam kõneainet pakkuvast Slow Living kontseptsioonist, kus eesmärgiks on luua neutraalne, rahulik ja ajatu interjöör. Kuhu sobib kaasa tuua nii vanaemalt päritud vana kummut, kui ka vinge skandinaavia stiilis disaintool. Heledad toonid ja turvalised valikud tagavad loomuliku kulgemise ja harmoonilise kodu trendidest hoolimata.
Viimistluspakett

Boheem

Inspireeritud moodsast linnakodu rütmist. Toetab mõnusalt kiiret ja aktiivset elustiili, pakkudes tasakaaluks modernset puhta joonega funktsionaalset kodu. Hall aktsent mõjub trendikalt ja on tempoka elustiili korral muretult hooldusvaba pind.
Viimistluspakett

Preemium must*

Inspireeritud industriaalse disaini detailidest. Trendikas ja huvitav lahendus, kus mustad detailid mõjuvad ruumis põneva aktsendina. Sobib ühtaegu kokku nii minimalistliku sisustuse, kui ka isikupärastelt julgete ideedega. *Rakendub lisatasu
Viimistluspakett

Preemium kuldne*

Nagu kirss koogil, annab ka kuldne detail interjööris hoopis värskema mulje, mõjudes pidulikult ja luksuslikult. See on kui päikesekiir, mis soojendab hallis argipäevas, lohutab ja rõõmustab. Ajatult elegantne. *Rakendub lisatasu