Alustame Hõbemetsa Elurajooni III etapi ehitamist

03.10.2016

Oktoobris 2016.a. alustame Hõbemetsa Elurajoonis juba III etapiga, mille käigus valmib Rehe tänav 1 uus maja kokku 29 korteriga. See on järjekorras 6 maja, mis on osa planeeritud 16 kortermajaga elurajoonist.

10 hektari suurusel männimetsaga kaetud maa-alal laiuva Hõbemetsa elurajooni kortermajad on üksteisest eraldatud lopsaka kõrg-haljastusega ning ümbritsetud reljeefse pargi ja kõnniteedega. Kõigi majade juurde tulevad laste mänguväljakud ning tulevikus hakkab elurajooni läbima ka linna bussitransport.

Elurajoon piirneb Nõmmet ja Haaberstit ühendava kergliiklusteega, mis on ideaalne võimalus jalgsi või rattaga liikujatele ning talvel suusatajatele. Hoolimata Hõbemetsa privaatsest asukohast ja heas mõttes suletusest, on kõik eluks vajalik lähedal – nii poed, söögikohad, ühistransport, Mustamäe Keskus, Nõmme Spordikeskus, Nõmme-Harku terviserajad, Glehni loss, Nõmme turg ja palju muud huvitavat.

II etapi müük on läinud väga hästi – 2016.a. jõuludeks valmivas 3 majas on vaba veel vaid 5 korterit. Olulisteks müügiargumentideks on olnud lisaks Hõbemetsa looduslähedasele elukeskkonnale ka iga korteri juurde kuuluv rõdu ja panipaik, mugavad parkimisvõimalused ning majadesse planeeritud mahukad liftid.

Rohkem infot Hõbemetsa elurajooni kohta leiab siit