Nõukogu

Kaamos Groupi nõukogusse kuuluvad ettevõtte asutaja ja nõukogu esimees Kaido Jõeleht ning nõukogu liikmetena tema kuus last Juulika Vahter, Teele Jõeleht, Mari Verrev, Jürgen Mikk Jõeleht, Carmen Kaidi Jõeleht, Carolin Kaia Jõeleht.
Kaamos on tänaseks kasvanud 2 töötajaga ettevõttest tugevaks rahvusvaheliseks investeerimisettevõtteks, kus töötab üle 330 inimese ning mis tegutseb aktiivselt kolmes riigis, Eestis, Lätis ja Valgevenes. Kahe kümnendi jooksul oleme rajanud mitmeid märgilisi ärihooneid ja andnud klientidele üle rohkem kui 1000 uut kodu. Järgmise aasta lõpuks on meil Valgevenes töötamas 2 saeveskit, tootmisvõimsusega 500 000 tm aastas. Uue suunana jätkame investeeringuid elektrienergia tootmisse, seda päikeseparkide näol. Selles kõiges on hindamatu panus olnud Kaamoses töötavatel inimestel, tänu kellele on meil ka tänulikud kliendid.

Tänan teid!

Meie soov pereettevõttena on jätkuvalt areneda, säilitades kvaliteeti ja hoides inimesi. Usume, et ettevõtjana on vajalik hoida tasakaalu ka pikas perspektiivis. Sellest lähtuvalt panustame ühiskonnas jätkusuutlikku mõtteviisi, haridusse ja heategevusse.

Kaido Jõeleht

Kaamos Groupi nõukogu esimees

Ülemises reas : Teele Jõeleht, Kaido Jõeleht, Juulika Vahter, Carmen Kaidi Jõeleht

Alumises reas : Jürgen Mikk Jõeleht, Mari Verrev, Carolin Kaia Jõeleht.