Start Up

Kaamos investeerib tugeva Eesti sidemega iduettevõtetesse, et toetada kohalikku ettevõtlust ning panustada julgete ja innovaatiliste ideede elluviimisesse. Usume, et Eestis tehakse maailmatasemel uuendusi, ning oleme õnnelikud, kui need ideed saavad laiemalt edukaks, sõltumata Eesti väiksusest. Lisaks pöörame rohkem tähelepanu ettevõtetele, mis tegutsevad Kaamose põhivaldkondades (kinnisvara, ehitus, energeetika ja puidutööstus). Soovime nii olla lähemal valdkonnas tehtavale innovatsioonile ning seeläbi ka potentsiaalsele sünergiale investeeringuga.

Investeerimisel oleme eelkõige keskendunud tugeva kodumaise seosega ettevõtetele, millel oleks toote või teenuse prototüüp juba valmis arendatud ning ka esimesed maksvad kliendid. Kuna me ei ole professionaalne investeerimisfond, ei eelista me investeerimisringides võtta juhtivat rolli ja näeksime hea meelega alati enda kõrval teisi investoreid. Kuigi oleme valmis investeerima kõikidesse sektoritesse ja ärimudelitesse, siis usume, et suudame nendele ettevõtetele, mis meiega samades ärides tegutsevad, ka ise rohkem pakkuda kui ainult kapitali.

Kui oled Start-Up ettevõte, kes on turule sisenemas uuendusmeelse toote või teenusega või valmistud tegevuse laiendamiseks ning soovid kaasata äri kasvatamiseks investorit, siis Kaamos on usaldusväärne partner. Meil on olemas viieaastane kogemus ja vajalik kapital investeeringute teostamiseks.

Kaamosele on investeeringute puhul olulised järgmised põhimõtted:

  • Investeerime varajase staadiumi ettevõtetesse ja eelistame projekte, millel on jooksev tulu;
  • Investeerime tavapäraselt kuni 100,000 eurot ettevõtte kohta;
  • Soovime, et Start-Up ettevõtetel oleks tugev seos Eestiga;
  • Kasuks tuleb seos Kaamose põhiäridega, milleks on kinnisvara, ehitus, puidutööstus või energeetika.

Oleme avatud uuendusmeelsetele ideedele ning kui Sa usud, et Sinu idee võiks meie profiiliga sobida, siis kutsume oma investeeringuideid tutvustama. Võib-olla saame koos panna alusele järgmisele Start-Up eduloole.

Võta julgesti ühendust ja kirjuta meile vc@kaamos.ee