Alustame Hõbemetsa elurajoonis V etapi ehitusega

22.01.2018

Käesoelva aasta veebruaris alustame Hõbemetsa Elamurajoonis juba V etapi ehitusega, mille käigus valmivad 29 korteriga Rehe 9 ja 33 korteriga Rehe 11 kortermajad. Tegemist on järjekorras 10. ja 11. majaga, mis on osa planeeritud 16 kortermajaga elurajoonist.

V etapp on mitmes mõttes märgiline ning uudne – Rehe 9 ja Rehe 11 kortermajade valmimisel on Hõbemetsa elurajoonist valmis juba enam kui pooled kortermajad. Varasemate 4-kordsete majade asemel on uued majad 5-kordsed. Uuendusena on osades korterites sauna võimalus. Uued maitsekad siseviimistluspaketid on kokku pannud Arhitect11 sisekujundajad Tiiu Saal ja Hannelore Kääramees.

Hõbemetsa elurajoon on saanud kodu ostjate seas väga sooja vastuvõtu. Seda tõestab kasvõi IV etapi müük, mis on olnud väga edukas. Rehe põik 3 maja valmib alles selle aasta augustis, kuid kortermajas on täna müümata veel vaid 2 korterit. Inimestele meeldib Hõbemetsa looduslähedus ning privaatsus. Elurajooni on tekkinud tugev kommuun, kus elanikud korraldavad kevadtalguid ning toimib nn. naabrivalve.“ ütleb Kaamos Kinnisvara arendusjuht Ivar Vahter.

Rehe 9 valmib 2018. aasta lõpus ning Rehe 11 2019. aasta alguses.

Rohkem infot Hõbemetsa kodude kohta leiab siit

Rehe 11 ja Rehe 9