Endisest Telia büroohoonest valmis moodne Endla Ärimaja

18.09.2018

Ligi aasta kestnud renoveerimistööde tulemusena valmis Tallinna kesklinna uus ärihoone, kus kontoripinda enam kui 4 000 m². Lisaks väga heale asukohale ning mugavatele parkimisvõimalustele, pakub Endla Ärimaja paindlike ruumilahendustega töökeskkonda igale ettevõttele.

2017.a. sügisel alustas Kaamos Ehitus maja renoveerimistöödega, mille käigus uuendati hoone peasissepääs ja valgendati maja paekiviülikond.  Hoonele lisati kaasaegne azuurse metallfassaadiga hooneosa, mis kaunistab linnaruumi, annab valgust ning lisab piirkonda modernse välimusega ärihoone. Lisaks korrastati ärihoone Endla tänava poolne kõnnitee, osaliselt Koidu tänava kõnnitee ning parandati parkimisvõimalusi. Tänu uuele haljastusele muutus õdusamaks ärihoonet ümbritsev keskkkond.

Büroopindadele on paigaldatud kaasaegsed klaasseinad, tänu millele on nüüd üürnikel võimalus vastavalt vajadusele ruume ümber kujundada, muutes terve korrus kas ühtseks toimivaks tervikuks või väiksemateks liigendatud büroopindadeks. Ärimajas on olemas koolitusruumid ja lõunarestoran ning tagatud mugav ligipääs nii jalgratta-, auto- kui ühistranspordiga liigeldes.

Investeeringute kogumaksumus oli ligi 6 milj. €.

Endla Ärimajas on täna vaba büroopinda veel vaid 700 m². Tutvu ärimaja ning vabade pindadega lähemalt siit