Ferro Residentsid – moodne elegants Kadriorus

07.03.2018

Algas Raua tänava uusarenduse Ferro Residentsid ehitus, mis paistab silma maitseka sise- ja välisviimistlusega. Uued kodud asuvad Kadrioru rahulikus miljööväärtuslikus piirkonnas.

Kesklinna vahetusse lähedusse kerkiva Ferro Residentsid loojateks on Hayashi-Grossschmidt Arhitektuuri arhitektid Tomomi Hayashi, Hanno Grossschmidt, Andres Ristov ja Sander Treijar. Jaapanlasest arhitekti Tomomi Hayashi sõnul on maja arhitektuur inspireeritud Kadrioru mitmekesisusest. „Raua tänava miljöö moodustavad ehitised erinevatest aastakümnetest: väärikad kivihooned ja ainulaadsed puitmajad,” ütleb Hayashi omanäolise välisfassaadiga hoone loomise tagamaid.

Kaamos Kinnisvara arendusjuhi Ivar Vahteri sõnul on hoone nimi inspireeritud fassaadi katvast käsitsi valmistatud Ferro-nimelisest savitellisest. Oskuslikult kombineeritud aknaraamistusega tellisfassaad sulandub piirkonna ajastute hõnguga. Sisekujunduslahendus valmis arhitektuuribüroo Arhitekt11 vahendusel.

Kadrioru väärikas elupiirkond pakub hulganisti vaba aja veetmise võimalusi ja vaheldusrikkust. Läheduses asuvad mererand, pargid, sadam ja meelelahutuskeskused ning kõike seda saab nautida mõnusalt rahulikus Raua asumis elades.

Residentsid on olemuselt isikupärased ja stiilipuhtad. Sisenejaid tervitab elegantne fuajee, modernsete viimistluslahendustega korterid on loodud ajaloolist miljööd ja minimalismi hindavale inimesele. Hoone avarad rõdud ja kinnine sisehoov pakuvad privaatseid puhkehetki.

Nüüdisaegsed kodulahendused tagavad mugava ja turvalise elukeskkonna. Hoone all asuvast parklast saab nutika liftiga mugavalt vajalikule korrusele sõita. Kuna piirkonnas parkimiskohti napib, on parkimiskohti arvestatud selliselt, et igal korteriomanikul on võimalik endale soetada vähemalt üks koht. Katusel on päikesepaneelid, mis vähendavad tulevastel elanikel kõrvalkulusid. Maja taga sisehoovis on privaatne laste mänguväljak.

Uuri ja vaata rohkem järele www.kaamos.ee/ferro