Kaamos Kinnisvara alustab Laagris uute kortermajade ehitust

20.03.2018

Vahtramäe nime all kerkib Laagri keskusesse Iltre, Kuuse ja Vae tänavate vahele kokku kaheksa uut kortermaja. Alustasime I etapi ehituse ja müügiga, mille käigus valmivad uue elukvartali esimesed majad aadressil Iltre 10 ja Iltre 12.

Vahtramäe kodude ehitustööd algavad 2018. aasta märtsi lõpus. Sel aastal ehitame valmis neli kortermaja ning esimesed elanikud saavad oma uutesse kodudesse kolida sisse 2019. aasta kevadel. Teise etapi nelja korterelamu valmimine on plaanis 2020. aasta alguses.

Vahtramäe asub Tallinna kesklinnakärast piisavalt eemal ja Laagri keskusele mõnusalt lähedal. Siin ei piira kodu neli seina ning on ruumi kasvada. Kodu on õu ja aed, mänguväljak ja spordirada, park ja kelgumägi, kodumets ja kodujõgi.

Vahtramäe kodud on õdusad ja hubased. Avara planeeringuga kaasaegsed kodud sobivad nii lastele tegusaks kasvamiseks kui vanavanematele mõnusa pensionipõlve nautimiseks. Igal korteril on rõdu, mis on loodud hommikukohvi või päikese nautimiseks. Esimese korruse korterid saavad uhkeldada suurte terrassidega. Igal korteril on panipaik, majapidamisruum ning piisavalt ruumi sisse ehitatavatele kappidele. Igal majal on oma hoov ja igal korteril parkimiskoht. Hoovides on kaunis haljastus, arenduse nimele kohaselt hakkavad iga maja ümber kasvama vahtrad ning kaunid põõsad. Majad on piiratud aiaga ning lastele on planeeritud vahvad mänguplatsid.

Korterite siseviimistluspaketid on välja töötatud koostöös hinnatud Arhitect11 sisekujundajate Tiiu Saal ja Birgit Jaanusega. Valikus leidub meelepäraseid lahendusi erinevale maitsele.

Ajalooliselt väljakujunenud infrastruktuur, teedevõrk ja rohealad loovad kindlustunde. Kõik eluks vajalik on käe-jala juures ja pealinnaelu eelised vaid mõneminutise sõidu kaugusel. Piirkonnas on koolid, lasteaiad, toidupoed. Igapäevaostudeks saad valida Laagri Rimi, Maksimarketi, Comarketi või Pääsküla Selveri. Laagri spordihoones on hulgaliselt sportimisvõimalusi, peagi valmib ka uus tervisekeskus.

Ühistransport linna on väga mugav – jalutuskäik peatusesse võtab vaid mõne minuti ning bussid ja rongid liiguvad tihedalt hiliste tundideni. Kunagi Tallinna piiril paiknenud asum kasvab üha enam linnaga kokku ning Sinu kodu väärtus ajas ainult kasvab. Kasva rõõmuks, sirgu suureks!

Tutvu projektiga lähemalt: https://kaamos.ee/vahtramae