Kaamos Kinnisvara saab uue tegevjuhi

11.06.2021

Kaamos Kinnisvara AS-i asutamisest alates ettevõtet juhtinud  Priit Uustulnd lahkub ettevõtte tegevjuhi ametist, andes juhtimise üle Taimo Murerile.

„Enam kui 18-aastat Kaamos Kinnisvara juhtides, tundsin, et kätte on jõudnud aeg edasi liikuda, uusi väljakutseid otsida ja teatepulk edasi anda. Tunnen, et hetk muutuseks on õige“ kommenteeris lahkumisotsust Priit Uustulnd, lisades, et tegemist oli pikalt kaalutud  ja läbipaistva otsusega, millest ettevõtte omanikke,  juhtkonda ja partnereid informeeris ta juba 10 kuud tagasi, et tagada ettevõtte sujuv üleminek ja uue tegevjuhi leidmine.

„Teekond Kaamoses on olnud põnev, väljakutsete rohke ning igakülgselt arendav.  Koos suurepärase meeskonnaga oleme 18 aasta jooksul ehitanud Kaamos Kinnisvara üheks võimsamaks Eesti kapitalil põhinevaks kinnisvaraettevõtteks ning saanud seeläbi hindamatu kogemuse,“ nentis Uustulnd.

Ta lisas,  tänaseks on Kaamos arendanud kinnisvara Gruusias, Soomes ja hetkel teeb seda aktiivselt lisaks Eestile ka Lätis. „Ärikinnisvara portfell on kasvanud 80 000 m2-ni ja klientidele on üle antud üle 1000 uue korteri. Kaamos on üks tugev ja kaasaegne Eesti suurettevõte,“ rõhutas Uustulnd.

Edaspidiseid plaane kommenteeris Uustulnd et, hetkel uusi valikuid tehtud veel ei ole, kõigepealt on soov aeg maha võtta ja puhkusele ning perele pühenduda.

Kaamos Kinnisvara uus juht Taimo Murer on pikaajalise  ehitussektori kogemusega. Viimased 5 aastat juhtinud ta  Maru Ehitust ja  varasemalt on töötanud Trev2 Grupis ning Skanskas.

Mureri sõnul motiveeris teda Kaamos Kinnisvaraga liituma võimalus kaasa aidata toimiva ja tugeva portfelliga ettevõtte jätkuvale kasvule.

„Minu ja Kaamos Kinnisvara ühiseks sihiks on jätkata strateegiliste eesmärkide täitmist. Kaamos on hästi kapitaliseeritud ja siinne meeskond on võimekas,  see on tugev alus, et saaksime koos ettevõtte väärtust veelgi kasvatada,“ sõnas Murer.

Ettevõtte kiire areng peab jätkuma ja see väljakutse kindlasti motiveerib, lisas uus juht.

Taimo Murer alustab Kaamos kinnisvara tegevjuhina tööd 14. juunist.