Märtsis alustasime Hõbemetsa Elamurajooni VI etapi ehitusega

05.04.2018

Selle aasta esimesel kevadkuul alustasime Hõbemetsa Elamurajoonis juba VI etapi ehitustöödega, mille käigus valmivad 2019.a. kevadeks Rehe 5 ja Rehe 7 kortermajad kokku 66 korteriga.

Tegemist on järjekorras 12. ja 13. kortermajaga, mis on osa planeeritud 16 kortermajaga elurajoonist. Nutika planeeringuga kortermajad on 5-kordsed ning osa neist sauna võimalusega. Iga korteri juurde kuulub rõdu, panipaik ja parkimiskoht. Uudse lahendusena on Rehe 7 kortermaja parkimine kahetasapinnaline, mille lahendus on võimalik tänu reljeefsele ning liigendatud maastikule.

Hõbemetsa elurajoon koondab endas loodusläheduse ning privaatsuse, samas on kõik vajalik käe-jala juures. Arvestades elurajooni mitmekülgsust, läbimõeldud planeeringut ning tugevat kogukonda on Hõbemetsa koduostjate seas jätkuvalt populaarne. V etapi kortermajadest on müüdud juba pooled korterid ning majad valmivad detsembris 2018.a. VI etapi majad – Rehe 5 ja Rehe 7 – valmivad 2019.a. kevadeks.

Siseviimistluspaketid on kokku pannud Arhitect11 sisekujundajad Tiiu Saal ja Hannelore Kääramees. V ja VI etapi majade siseviimistluspakette on võimalik valida kuni 1. juulini 2018.a.

Rohkem infot Hõbemetsa kodude kohta leiab siit