Sügiseks targaks ning uued ideed idanema!

11.09.2018

Tarkusekuud tähistab Kaamose juhtkond uute teadmiste kokku võtmise ning väärtusliku tunnistusega.

Viimased kuus kuud veetis meie juhtkond –  Priit Uustulnd, Alo Nõmmik, Ivar Vahter ja Marek Pohla – märkimisväärselt palju aega SEB Innovatsioonikeskuses. Uusi ideid ja võimalusi, kuidas Kaamose tegevus ning ambitsioonid uuele tasemele viia, koguti SEB Kasvuprogrammis.

SEB Kasvuprogramm on loodud koostöös Euroopa Innovatsiooniakadeemiaga. Prorammi eesmärk on aidata ambitsioonikatel ettevõtetel leida uusi kasvumudeleid ja areneda turu üldisest rütmist oluliselt kiiremini. Olgu väljakutseks toodete ja teenuste digitaliseerimine, uutele turgudele laienemine või mõni muu ettevõttele kasvu toov suund. Programmi tulemusena jõuab ettevõte tegevusplaanini, kuidas astuda juba kolme kuni kuue kuu jooksul oma äritegevuses samm edasi.

Kasvuprogrammis läbiti järgmised teemad:

  • Kasvuambitsiooni disainimine
  • Prototüüpimine, ärimudeli muutmine ja minimaalse vajaliku toote loomine
  • Erinevate innovatsioonitüüpide testimine
  • Innovatsioonikultuur
  • Avatud ärimudeli loomine
  • 100 päeva tegevusplaani koostamine

Kaamos Ehitus tegevjuht, Alo Nõmmik võttis õppesessiooni kokku järgnevalt: „Kaamose üks väärtusi on olla uuendusmeelne. Otsida pidevalt nutikaid lahendusi kasutades uusi tehnoloogiaid ja materjale – olla uudishimulikud ja innovaatilised. Et seda kõike saavutada, tuleb aegajalt mõelda nn. out of box ning vaadata „suurt pilti“. SEB Kasvuprogramm viis meid mugavustsoonist päris korralikult välja ja andis kokkuvõttes väga palju mõtteainet. Selle tulemusel sündis tegevuskava, mille edukas elluviimine viib meid jälle uuele tasemele. Usun, et Kaamosel on ees põnevad ajad!“

Oleme oma värskete koolijütside üle uhked ja ootame suuri tegusid!

Pildi autor Jake Farra: (vasakult) Euroopa Innovatsiooniakadeemia president Alar Kolk, Kaamos Kinnisvara tegevjuht Priit Uustulnd, Kaamos Ehitus tegevjuht Alo Nõmmik, SEB juhatuse esimees Allan Parik.