Avala ärikvartal

Teisel pool tavalist

Kas sa ei arva, et tööd võiks teha kohas, mida ise imetled ning kuhu uhkustundega kliente või koostööpartnereid kutsud? Paik, mis ergutab enesetunnet ja annab inspiratsiooni. Kaugel keskpärasest. Teisel pool tavalist.

Tutvu võimalustega

Ülevaade

Asukoht

Olulised transpordisõlmed – lennujaam, bussijaam, rongipeatus – on lähedal. Autoga pääseb kiirelt nii kesklinna, kui ka suurematesse elupiirkondadesse. Tagatud on mugav ligipääs ka ühistranspordiga.

Arhitektuur

Avala ärimajad on igalt poolt vaadeldavad ning nende esteetiliselt lummava välisilme inspiratsiooniks on kauged planeedid.
Hooned, mis rõhutavad funktsionaalsust ja isikupära, seda nii päeval kui öösel

Keskkond

Moodsat elustiili toetav keskkond, kus on võimalik siduda töised toimetused ja tervislikud eluviisid. Suurepärane asukoht kesklinna ja Ülemiste parkmetsa piiril.

22,000

m² üüripinda

See on koht, kus ettevõtted saavad areneda ja kasvada. Koht inspireerib uute ärimudelite ja koostööde teket. Avarad ja valgusküllased büroopinnad pakuvad paindlikke pinnalahendusi nii läbi maja kui korruste vahel

12

korrust

Avala ei ole koht, kuhu sa lihtsalt tööle lähed vaid avardab mõtteid. Suurlinlik peegeldava klaasiga fassaadilahendus, mis peidab optiliselt ära korruste argise korrapära ja samaaegselt pakub avaraid panoraamvaateid.

850

parkimiskohta

Millest suurem osa on parkimismajas. See katab sujuvalt ära nii ärikvartali üürnike kui külaliste parkimisvajaduse. Laadimisvõimalus tulevikus kuni 200 elektriautole.

9,3

kliendi rahuloluindeks

2024. aasta alguses läbiviidud küsitluse alusel on kliendid tänase Avala ärikvartaliga väga rahul, andes tagasisideks 9,3 punkti kümnest.

Puhta südamega ärikvartal

Keskkonnasõbraliku maja märgist – LEED GOLD kandvad Avala ärimajad kasutavad 100% rohelist energiat. Kvartalis asub ka Tallinna suurim päikesepark, mis laiub Depo katusel. Depo ja Electra büroohoone katus on kaetud keskkonnasõbraliku membraaniga (IKO Carrara), mis on õhku puhastava reaktsiooniga. Katuse materjal, mis neutraliseerib eluaja jooksul 3750 auto aastase emissooni.

Avaram parkimine kesklinnas

Avalas on suurepäraselt lahendatud büroomajade murekoht – piiratud ja kulukas parkimine. Klientide kasutuses on ligi 850 parkimiskohta, millest suurem osa parkimismajas. See katab sujuvalt ära nii ärikvartali üürnike kui külaliste parkimisvajaduse. Lisaks asub Avala parkimismajas autopesula. Laadimisvõimalus kuni 200 elektriautole ja mugavad rattaparklad.

Kaasaegne tehnoloogia

Tehnoloogilised uuendused on märkamatus teenistuses ja teevad büroos viibivate inimeste elu väga mugavaks. Nutikad eelavalikutega liftid, mis säästavad töötajate aega ja automaatika, mis juhib valgustust, kütet ja ventilatsiooni just sõltuvalt tarbimisvajadusest.

Üürnikud

Galerii

Majaplaanid

Võta ühendust!