Eestimaine kapital, põhjamaised väärtused!

Vaata lähemalt

Kaamos Group  on 2002. aastal asutatud perekond Jõelehele kuuluv Family Office. Oleme tugevalt kapitaliseeritud ja professionaalselt juhitud grupp. Kaamose investeerimispõhimõte on omandada ja arendada turu juhtivaid ettevõtteid, mis pakuvad kasumikasvu ja tugevat rahavoogu ning omavahelist sünergiat grupi üleselt. Ettevõttel on investeeringute hoidmise ja kasvatamise suhtes pikk vaade.

2002

aastal asutatud

Kaamos on 2002. aastal asutatud perekond Jõelehele kuuluv Family Office. Kaamos on 2002. aastal asutatud perekond Jõelehele kuuluv Family Office.

3

riigis

Kaamos Group tegutseb täna kolmes riigis: Eestis, Lätis ja Valgevenes.

4/5

kinnisvara investeeringuid

Kaamos Groupi suuremad investeeringud hõlmavad ligi 80 % ulatuses kinnisvara nii Eestis kui Lätis

350+

töötajat

Kaamos on kiiresti arenev ja kasvav ettevõtte tugeva meeskonnavaimuga. Oleme hooliv ja arengule orienteeritud ettevõte. Järgime oma igapäevatöös 5 põhiväärtust: koostöö; üheskoos; uuendusmeelne; ettevõtlik ning iseloomuga.

Oleme hingega loodud pereettevõte ja on suur au, kui seda märgatakse ning hinnatakse. „Ettevõtluse auhind 2021” on kõrgeim riiklik tunnustus ettevõtetele.

Hinnatud pereettevõte

Kaamos on 2002. aastal asutatud perekond Jõelehele kuuluv Family Office. Oleme tugevalt kapitaliseeritud ja professionaalselt juhitud grupp. Kaamose investeerimispõhimõte on omandada ja arendada turu juhtivaid ettevõtteid, mis pakuvad kasumikasvu ja tugevat rahavoogu ning omavahelist sünergiat grupi üleselt. Ettevõttel on investeeringute hoidmise ja kasvatamise suhtes pikk vaade.

Prioriteedid

Kaamos arendab oma kinnisvara ise ning see võimaldab arvestada kliendi soove, alustades kavandamisest kuni viimse detailini läbimõeldud kinnisvara lõpliku valmimiseni. Väärtustame enda ja Kaamose klientide aega ning meie lõppeesmärk on alati positiivne kliendikogemus.

Võta ühendust!