Endla ärimaja

Pika ajalooga büroohoone linna südames

Endla Ärimaja asub südalinnast vaid 7-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Hoonele on mugav ligipääs nii auto, ühistranspordi- kui jalgrattaga liigeldes. Maja juurde kuulub 91 parkimiskohta ning külalisparkla.

Tutvu võimalustega

Ülevaade

Ideaalne asukoht

Endla Ärimaja asub Tallinna südalinnast vaid 7- minutilise jalutuskäigu kaugusel. Mugav ligipääs hoonele on tagatud nii jalgratta-, auto- kui ühistranspordiga liigeldes. Maja ees asuvad ühistranspordi peatused, üürnikele ja külalistele mõeldes on loodud hoone kõrvale eraparkla. Ärimajast 500 m eemal paikneb Kristiine Keskus, mis pakub mitmekülgseid toidukohtade valikuid ja häid ostlemisvõimalusi.

Paindlikud ruumilahendused

Oleme alati avatud ja loovad üürnike soovide osas erinevate kontoriruumide kujundamisel. Pakume üürimiseks erineva suurusega büroopindu, alates 40 m² kuni 4000 m².

Toetav haldusmeeskond

Lähtume kliendi erisoovidest:

  • Tagame madalad kõrvalkulud ja toetava arendajapoolse haldusmeeskonna
  • Leiame usaldusväärsed partnerid koristus- ja kolimisteenustele
  •  Ärihoones asuv lift võimaldab mugavat liikumist ka ratastooliga ja hoonesse on tagatud invanõuetele vastav sissepääs.

100%

Taastuvenergia kasutus

Alates 2022. aastast läksime Kaamose ärimajades üle roheenergia tarbimisele, mis tähendab, et kogu Endla ärimaja energiavajadus kaetakse päikese-, tuule- ja hüdroenergiaga.

8

kliendi rahulolu

2024. aasta alguses läbiviidud küsitluse alusel on kliendid tänase Endla büroopinnaga väga rahul, andes tagasisideks 8 punkti kümnest.

Väärika ajalooga hoones on läbivalt mugav töökeskkond.
Enam kui 4000 m2 kontoripinnaga hoone esimene korrus avaneb avarasse fuajeesse. Mitmed üüripinnad on loodud sisekujunduse uuemaid trende silmas pidades. Kaasaegsed valgusküllased kontoriruumid on avatud planeeringuga, siseruumides lisavad interjöörile avarust hubased kardinad ja klaasseinad.

Ruumide planeeringuid muutes saab vajadusel kujundada terve korruse ühtseks toimivaks tervikuks. Eriplaneeringuga ruumilahendus ühe korruse raames katab ka suuremate ja nõudlikumate ettevõtete vajadused. Samuti on võimalik korruse liigendamine väiksemateks büroopindadeks. Soovi korral aitame kõiki büroopindu sisustada kvaliteetse kontorimööbliga.

Sissepääs majja tagatakse töötajatele ööpäevaringselt turvalise RFID kaardisüsteemiga. Ärihoones asuv lift võimaldab mugavat liikumist ka ratastooliga ja hoonesse on tagatud invanõuetele vastav sissepääs.

Üürnikud

Galerii

Majaplaanid

Võta ühendust!