Tammsaare Ärikeskus

Rohkem ruumi headele mõtetele

Tammsaare Ärikeskus ühendab pilkupüüdva arhitektuuri põhjalikult läbimõeldud ruumilahendustega. Kolmeosalisest büroohoonest avanevad kaunid linnavaated, mille eesmärgiks on pakkuda inspireerivat ja loomingulist töökeskkonda.

Tutvu võimalustega

Ülevaade

Modernne ja esinduslik ärihoone

Ärikeskus pakub büroovõimalusi rohkem kui 40 erinevale ettevõttele. Üürnikele ja klientidele mõeldes on loodud paindlik ja esinduslik töökeskkond, mis pakub uusi tehnilisi lahendusi ja emotsionaalseid arhitektuurielamusi. Kirkale klaasfassaadile sekundeerib peegelklaas, hoonet liigendavad tagasiastetega trepikodade selged jõulised mahud.

Privaatne ja mugav

Liftid ja trepikojad on koondatud kolme majatorni vahele, eesmärgiga hajutada inimeste liikumist hoones ja tagada üürnikele privaatsus. Üürnike parkimismaja mahutab 600 autot ja on ühendatud klaasgaleriiga, mis viib otse peahoonesse. Maja ees on avar 110 kohaga külalisparkla.

Murevaba ja paindlik

Keskuses on madalad kõrvalkulud ja arendajapoolne haldusmeeskond. Tööpäevadel on fuajees administraator, töövälisel ajal turvatöötaja. Meil on head ja usaldusväärsed partnerid koristus- ja kolimisteenustele. Oleme avatud ja loovad üürnike soovide ja erinevate lahenduste osas.

100%

Taastuvenergia kasutus

2022. aastast läksime Kaamose ärimajades üle roheenergia tarbimisele, mis tähendab, et kogu Tammsaare Ärikeskuse energiavajadus kaetakse päikese-, tuule- ja hüdroenergiaga.

8

kliendi rahulolu

2024. aasta alguses läbiviidud küsitluse alusel on kliendid tänase Tammsaare Ärikeskusega väga rahul, andes tagasisideks 8 punkti kümnest.

Keskuses on kokku 24 000 m² büroopinda ning ligikaudu 75 pikaajalist ja rahulolevat üürnikku.

Keskuses on lai teenustevalik, mis muudab igapäevase töökeskkonna mugavamaks ja aitab säästa aega.

  • avatud puhkeruum lauamängude alaga
  • 3 erakliinikut
  • ilusalong
  • kindlustus
  • autopesula
  • elektriautode rent koos ELMO teenusega
  • Stell kinnisvara hooldus

Esimese korruse avaras fuajees avaneb sissepääs Tammsaare Bistroosse. Majasiseses restoranis on 170 kohta ja  restoran pakub mitmekesist menüüd, alates hommikueinest ning võimaldab keskusest lahkumata igapäevaselt meeldivas keskkonnas einestada.

Restoran on avatud

E–R 08:30–15:00

Registreerides sõidukinumbri ärikeskuse fuajees või PPA-s asuvas parkimiskioskis, on parkimine ärikeskuse külastajale 2h tasuta.

 

Asume kesklinna läheduses (kaugus linna keskpunktist ca 7 km), lisaks on 8-minutilise autosõidu kaugusel lennujaam ja bussijaam. Keskusesse on lihtne ligipääs nii auto kui ka ühistranspordiga. Otse üle tee asub Tondi Selver ning Tondi Grill, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel Audentes Spordiklubi ning Tere Tennisekeskus.

A. H. Tammsaare tee, peatus Sõjakooli bussid nr 12, 13, 20, 20A
Sõjakooli peatuses väljudes kasutage sõidutee ületamiseks jalakäijate tunnelit.

Rahumäe tee, peatus Tuisu bussid nr 23, 61
Pärnu mnt, peatus Virve bussid 5, 18, 32, 36, 45, 57.
Peatusest liigu edasi mööda Virve, Alajaama ja Tuisu tänavat Tammsaare Ärikeskuseni.

Rongipeatus Järve. Peatusest liigu edasi mööda Alajaama ja Tuisu tänavat Tammsaare Ärikeskuseni.

Üürnikud

Galerii

Majaplaanid

Võta ühendust!