Julged lahendused & Kõrged unistused

Grand Gonsior on heas mõttes laia joonega. Sisekujundus julgeb olla enamat, kui lihtsalt ilus, vanad väärtused toetuvad siin nutikatele kaasaegsetele süsteemidele. Esimesed mõtted oma kodust on alati kõrge lennuga. Kena, kui kodu oma olemusega sinu suuri unistusi toetab.

Kõikides korterites on lagede kõrgus üle 3 meetri. Et põrand ei tunneks end alaväärsena, läheneme ka talle suursugusemalt – 12 cm põrandaliistudega. Kõikidesse korteritesse paigaldatakse uued stiilsed malmradiaatorid.

“Meie inspiratsiooniallikaks on positiivsed ja värvikad 1950ndad. Julge modernne tervitab ajastutruud retrostiili, suursugune maja ärkab uuele elule ja pakub valikuvõimalust 3 erineva paketi vahel.”

Triin Villemsaar
Sisearhitekt

Glamour
  • elegantne
  • kontrastne
  • luksuslik

Elutuba
Magamis-tuba
Vannituba
Arrow left
Magamis-tuba

Glamuuri pole elus kunagi küllalt. Tõeliselt ajastutruu Marylin Monroe stiilis diiva siseneb valgest uksest ja tantsib efektsel kalasabamustrilisel tammeparketil, mille modernsem lahendus on toodud kivisel šikil mustal kujul ka vannituppa.

Vaata paketti (PDF)

Seintel ilutseb kõikjal peenete nüanssidega must-valge-hall koloriit. Luksuslikud materjalid ja kontrastid on peenes kooskõlas.

 

Green
  • värske
  • naturaalne
  • looduslik

Elutuba
Magamis-tuba
Vannituba
Arrow left
Magamis-tuba

Vajad midagi värvikat? Siis on loodussõbralik Green sulle loodud. Puhas valge kohtub kõikjal mõõduka rohelise aktsendiga.

Vaata paketti (PDF)

Kui roheline, siis loomulikult looduslik. Põrandat katab naturaalne ühelipiline tammeparkett, seintel võid lisaks klassikalisele valgele kohata tänase sisekujunduse erksaid hittvärve ja geomeetrilisi mustreid.

 

Puhas loodus, puhas vannituba, puhas valge- kõlab ideaalselt kokku.

GRACE
  • klassikaline
  • rahulik
  • soe

Elutuba
Magamis-tuba
Vannituba
Arrow left
Magamis-tuba

Kui oled pikalt unistanud soojast kodutundest, siis Grace võlub sind koheselt harmoonilise rahuliku värvigammaga. Koloriidis domineerivad murtud pooltoonid, soe puit ja klassikalised detailid.

Vaata paketti (PDF)

Vannitoas varieeruvad erinevad beežid, mis kohtuvad pronksja aktsentseinaga. Sanitaartehnika valiku aluseks sai kvaliteet – HansGrohe segistid ja dušikomplekt ning Villeroy&Boch valamud.