AVALA PADEL

Tere tulemast Kaamose
AVALA ärikvartali padeliväljakule!

Asudes kesklinnas, aadressil Veskiposti 2-2 parkimismaja katusel, pakub meie padeliväljak Sulle võimalust kogeda unikaalset kogemust värskes õhus linna keskel, Sinu töökoha lähedal.

Aja broneerimine AVALA padeliväljakule on lihtne ja mugav läbi Playtomic broneerimisplatvormi. Lihtsalt vali endale sobiv aeg ning broneeri see mõne liigutusega oma nutitelefonis.

NB! Infotelefonile ja e-mailidele vastatakse ainult tööpäeviti E-R kell 08.30-17.00!

Ära jäta võimalust kasutamata!

Kaamos AVALA ärikvartalis on meie eesmärgiks luua mitmekülgne keskkond, mis toetab nii tööalaseid saavutusi kui ka tervislikku elustiili. Meie padeliväljak pakub suurepärast võimalust ühendada sport ja töö. Samas kvartalis asub ka 24/7 Fitness spordiklubi, kus on võimalik pärast mängu soovi korral pesemisvõimalusi kasutada. Ühe korra kaarti saab osta kohapeal, 7 €/päev.

Haara reket, kutsu sõbrad kaasa ja broneeri aeg juba täna AVALA padeliväljakule. Ootame sind Veskiposti 2-2, parkimismaja katusel, kus saad nautida meie kaunite vaadetega padeliväljakut ning luua unustamatuid mälestusi sportlikus ja sõbralikus keskkonnas!

Hea teada!

• Kohapeal varustuse rentimise võimalus puudub


• 2h tasuta parkimine kehtib ainult parkimisautomaadis registreerides

• Väljakul puuduvad riietusruumid ja pesemisvõimalus

• Tualettruum asub väljaku juures (avatud 06.00-00.00) ja Polarise ärimaja 1. korrusel (avatud E-R kell 08.30-17.00)

Kuidas meid leida?

AVALA padeliväljak asub kesklinnas, Veskiposti 2-2 aadressil, parkimismaja 5. korrusel.

Ligi pääseb autoga tulles kõige mugavamalt Filtri tee kaudu. Parkida saab parkimismaja -1. korrusel külaliste parklas. Parkimisautomaadis registreerimisel 2 tundi tasuta (automaat asub padeliväljaku kõrval, parkimismaja katusel). Samuti saab piiramatu ajaga tasuta parkida DEPO kaupluse parklas või tulla Bolti või Tuule elektritõukerattaga.

Vaata joonist

Broneerimine

Väljaku broneerimine toimub läbi Playtomic rakenduse. Selleks lae alla Playtomic äpp, registreeri kasutaja ning otsi AVALA padeliväljakut. Tasumine toimub samuti läbi Playtomic äpi ning peale tasumist saadab rakendus Sulle ligipääsuks uksekoodi. Padeliväljaku väravate kõrval asub sõrmistik, mille abil saab avada väljaku väravad. Uksekoodi formaat on 0000#.

Väljak on mõeldud kasutamiseks täisautomaatsena, seega varustust selles asukohas rentida ei saa. Vajadusel on võimalik padeli reketeid ja -palle soetada kõrval asuvast DEPO kauplusest!

App Store Google Play Broneeri veebis

Kuidas broneerida väljaku aega läbi Playtomic rakenduse?

  • Lae alla Playtomic rakendus, kas Google Play või Apple Play Storest;
  • Logi sisse või tee endale kasutaja;
  • Otsi kuupäeva ja kellaaja järgi vabasid väljaku aegu;
  • Tasu väljaku eest lisades oma pangakaardi andmed;
  • Maksa kogu väljaku eest või jaga summa oma mängukaaslastega äpis;
  • Peale broneeringut saad ligipääsuks uksekoodi, ukse saab avada kasutades sõrmistikku väljaku väravatel.

Padelist

Padel on lihtne ja meeleolukas reketispordiala, mis sobib igas vanuses ning füüsilises vormis liikumishuvilisele inimesele. Padeli mängurõõmu nautimiseks ei ole vaja eelnevat reketispordiala kogemust, vaid hoopis head tuju ning meeldivaid mängukaaslasi. Kuna padelit mängitakse paarismänguna ning väljakut ümbritsevate seinte kasutamine on peale maapinnaga põrget lubatud, siis on tegemist ühe sotsiaalsema ja kaasahaaravama reketispordialaga maailmas.

Padeli lihtsusele aitab kaasa kohustus lüüa serv põrkest ja puusast madalamalt ehk altkätt, vastupidi tennisele. Padeli mängimiseks on vaja padeli reketit ning palle. Reket, mis on totaalselt erinev ja lühem tennise- või squashireketist, on kas plastikust või süsinikkiust kattega keelteta ja aukudega reket. Padeli pallid aga näevad välja samasugused kui tennisepallid, kuid sisaldavad vähem rõhku ning seetõttu ei põrka nii intensiivselt. Mängijatele on soovitatav kanda padeli- või tennisejalatseid, et oleks võimalikult hea haarduvus kunstmurukattega väljakul, mida katab õhuke liivakiht.

Tutvu padeli reeglitega siin

Lahtiolekuajad:

Väljak on avatud kõikidel päevadel 06:00-00:00

Kontakt: info@kaamos.ee

Avala kvartal, Veskiposti 2-2, Tallinn, 10138