Aprillis liitusid Kaamos Groupiga uus finantsjuht/juhatuse liige Peeter Aruvald ja juriidilise valdkonna juht Eliza Tüll

29.04.2022

Kaamos Groupi uueks finantsjuhiks ja juhatuse liikmaks  saab Peeter Aruvald, juriidilise valdkonna juhi ametikohale asub Eliza Tüll. Mõlemad on pikaajalise kogemusega oma ala eksperdid.

„Mul on väga hea meel selle üle, et saan liituda Kaamose professionaalse ja ettevõtliku meeskonnaga ning anda oma panuse grupi kasvu ning eduloo jätkumisse“,  ütles Kaamos Groupi finantsjuht Peeter Aruvald, kes on varasemates töökohtades puutunud palju kokku Baltikumi finants- ja kinnisvaraturu erinevate segmentidega.

„Kaamose senine argeng regioonide, segmentide ja ärimahtude osas on olnud inspireeriv ning võimalus nii tugeva grupi ambitsioonide elluviimisel tulevikus kaasa rääkida on minu jaoks suur vastutus ja väärikas väljakutse. Loodan kiiret sisseelamist ja seda, et minu varasem kogemus loob hea eelduse koos tugeva meeskonnaga kasvatada jätkuvalt ettevõtte väärtust ning võtta ette põnevaid väljakutseid“, kirjeldas Aruvald oma ootusi Kaamose finantsjuhina.

Aruvaldil on 25 aastane sektori kogemus. Sellest 17 aastat on ta töötanud SEB Pangas, kus 9 aastat juhtis ärikinnisvara finantseerimise osakonda. Enne Kaamosega liitumist oli Aruvald aastatel 2019 – 2022 Capital Mill grupi finantsjuht ja aastatel 2017-2019 Hepsor finantsjuht.

Kaamose vastne juriidilise valdkonna juht Eliza Tüll on olnud enamiku oma erialasest karjäärist seotud finantssektoriga. Läbi aastate on ta fookus olnud kõige enam vaidluste lahendamisel ning korporatiivpanganduse tehingute läbiviimisel. Tülli viimane roll oli juhtida Luminoris Baltikumi ülest juriidilist meeskonda korporatiivpanganduse toodete väljaarendamisel, tehingute struktureerimisel ning vajadusel ka hilisemate vaidluste lahendamisel.

Tüll otsustas Kaamosega ühineda  kolmel põhjusel: ettevõtte ambitsioon ja visioon järgmistel aastatel saavutavate eesmärkide osas; uudishimulik vaade ärile laiemalt ning asjaolu, et Kaamoses ei jää need initsiatiivid ainult „mõtte“ tasandile; ning ettevõtte põhiväärtused, mille abil on saavutatud turul väga kõrge reputatsioon.

„Pean oluliseks Kaamose väärtuspõhist teekonda eesmärkideni jõudmiseks ehk et need saavutatakse läbi loodud kvaliteetse ja jätkusuutliku keskkonna. Tänaseks loodud erinevad ärilised positsioonid peegeldavad selgelt juhtkonna võimekust ka otsustavalt tegutseda,“ sõnas Tüll.