Elu Maja tähistas sarikapeoga täiskõrguseni jõudmist.

08.07.2024

Elu Maja tähistas Kaamos sarikapeoga Balti Jaama lähedal asuva Elu Maja täiskõrguseni jõudmist. Aadressile Kopli 2 valmib 2025. aasta alguseks viiekorruseline silmapaistva arhitektuuriga korterelamu, milles on kokku 32 korterit ja neli äripinda.

„Elu Maja on üks viimaste aastate enim oodatud projekte, mille trumbiks on asukoht ja avanevad vanalinna vaated. Hoone põnev, kuid ajaloolisest hoonestusest lähtuv kontseptsioon loob olemasolevale, juba tõeliselt atraktiivseks kujunenud piirkonnale täiendavat väärtust,“ sõnas korterelamu arendaja Kaamos Kinnisvara juht Taimo Murer.

Elu Maja kortermaja on jaotatud mõtteliselt kolmeks: üks nurga- ja kaks tänavamaja. Majad on erineva ilme, liigenduse, viimistluse ja rõdude lahendusega ning igal hoone osal on oma sissepääs ja trepikoda. Kokku valmib hoones 32 rõduga korterit. Kõigis korterites on mugav vesipõrandküte ning jahutus kuumade suveilmade leevenduseks. Kõrgemale, viiendale korrusele on kavandatud katuseterrassidega penthouse-tüüpi korterid ning hoone esimesele korrusele neli äripinda.

Tänu suurele huvile on Mureri sõnul uued omanikud leidnud juba pooled korteritest. Viimase korruse penthouse’dest on vaba vaid üks ning nii ka äripindade puhul, millest rentnikku ootab hoone nurgapealne äripind.

Kaamos Kinnisvara Kopli 2 Elu Maja arhitektuur ja detailplaneering lähtub muinsuskaitse tingimustest. Hoone valmib 2025. aasta algusel.

Arendaja: Kaamos Kinnisvara
Ehitaja: Kaamos Ehitus
Arhitekt: Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur
Sisearhitektuur: Ace of Space