Kaamos alustab esimese arendusprojektiga Lätis

20.11.2019

Kaamos Kinnisvara alustab veel selle aasta lõpus esimese arendusprojektiga Lätis, kus Riias, Daugava jõe paremal kaldal asuval krundile luuakse kaks kortermaja, millesse on planeeritud kokku 132 korterit.

Kaamose arendusjuhi Ivar Vahteri sõnul on Läti turul ennekõike nõudlus just uute korterite järele, mille hinnatase ei ületaks 2000 EUR/m2  – Kaamose esimene arendus Divi Krasti on suunatud just sellele segmendile. „Korterelamute arendus asub traditsiooniliste kortermajade piirkonnas Latgale linnosas vastvalminud Akropole kaubanduskeskuse vahetus läheduses ja esmane huvi näitab, uute korterite järele on  nõudlus kindlasti olemas,“ lisas Vahter.

Küsimusele, kas Kaamosel on tegevust Lätis on plaanis veel laiendada, vastas Vahter, et hetkel on Kaamosel Riias ettevalmistusfaasis kolm projekti ja järgmise arenduse ehitustegevusega on plaan alustada järgmisel aastal.

Kaamos Kinnisvara alustas ettevalmistusi Läti turule sisenemiseks juba 2 aastat tagasi ja tänaseks on esimese elukondliku projekti ehitusluba väljastatud ja ehitustegevus algab lähinädalatel. Divi Krasti projektiga plaanib Kaamos lõpule jõuda 2 aastaga.

Divi Krasti arenduse koduleht: https://kaamos.lv/divikrasti/lv