Kaamos alustab Lätis teise elamuarendusega MoHo Park

26.04.2021

Kaamos Kinnisvara alustab oma teise elamuarenduse projektiga Lätis. Riia prestiižesse ja rohelisesse  Mezaparksi linnaosasse rajatakse kaks 12 korruselist kortermaja. Kortermajade ehitusega alustatakse 2021 suvel ja investeeringu kogumaksumus 15 miljonit eurot.

Kaamos Kinnisvara arendusjuhi Ivar Vahteri sõnul alustatakse MoHo Parki arendusega, kuna nende esimene Läti elamuarenduse projekt Divi Krasti on klientide poolt hästi vastu võetud ja rohkem kui pooled korteritest on müüdud.

„Läti kliendid hindavad kvaliteeti ja esimese projekti pealt on tekkinud Kaamose vastu usaldus. Otsustasime varakult alustada uue projektiga Riia prestiižes linnajaos Mezaparks, kuhu planeerime kaks kortermaja 154 korteriga,“ kirjeldas Vahter.

„MoHo Park, mille nimi tuleb sõnapaarist Modern Homes vastab kindlasti nõudlikumale maitsele. Tegu on A-klassi energiamärgisega ning 16 katusekorteriga arendusega” kirjeldas Vahter. Ta prognoosis, et Moho Parki arenduses jääb ruutmeetri hind 2200-3200 euro vahele.  Ehitusega tehakse algust sel aastal ja  lõplik valmimistähtaeg on 2025. aasta.

Kaamos Kinnisvara arendusjuhi sõnul on selgelt näha Eesti ja Läti elamupindade ostjate puhul erinevusi. „Lätis on müügiprotsess pisut aeganõudvam ning kliendid soovivad veenduda lõpptulemuses. Samuti erinevad tarbimisharjumused – näiteks eelistab Läti korteriostja põrandakütte asemel endiselt radiaatorkütet,“ tõi Vahter esile.

Kaamos Kinnisvaral on täna aktiivses arenduses Avala ärikvartal ja kuus elukondliku projekti. Möödunud aastal müüs ettevõte Eestis ja Lätis kokku 217 uut korterit.

Tutvu projektiga: www.moho.lv