Kaamos Ehitus sai uue tegevjuhi

22.08.2023

Kaamos Ehituse uueks tegevjuhiks sai pikaajalise ehitusvaldkonna kogemusega Keit Paal. Kaamos Ehituse meeskonnaga liitus ehitusvaldkonna professionaal, kelle pikaajaline kogemus ja teadmised aitavad panustada ettevõtte arengusse ja täita Kaamos Ehituse ambitsioonikaid eesmärke. „Kaamos Ehituse eesmärk on ehitada 450 korterit aastas, täiendada portfelli ärihoonetega ning rajada uusi päikeseparke,“ sõnas Kaamos Kinnisvara tegevjuht Taimo Murer. Uue tegevjuhi Keit Paali sõnul motiveeris teda Kaamos Ehituse meeskonnaga liituma ettevõtte pikaaegne tegutsemine ehitus- ja kinnisvara valdkonnas. Samuti Kaamose üksteist toetavad ärisuunad.

Kaamose ootused Paalile on tagada Kaamos Ehituse tulemuslik juhtimine, toote ja teenuse arendamine, juurutada aruandlussüsteemi ning kasutada ära ettevõtte sisest sünergiat läbi erinevate üksuste vahelise koostöö. „Minu eesmärk on tagada Kaamos Ehituses professionaalne ja uuendusmeelne meeskond ning selle koostöö Kaamose erinevate üksuste vahel. Samuti hoida ettevõtte positsiooni olla arendaja ja ehitajana kliendi esmane valik,“ rääkis Paal.

Kaamos Ehituse uuel tegevjuhil Keit Paalil on ehitusvaldkonna kogemust üle 25 aasta. Oma arengut ehitussektoris iseloomustab Paal jalgpalli näitel, alustades pallipoisina, jätkates mängijana ning kasvades treeneri ja tänaseks klubijuhi positsioonile. Varasemalt on ta töötanud mitmes tuntud ehitusettevõttes, nagu Skanska ja Merko Ehitus. Viimases alustas ta 2002. aastal objektijuhina ning lõpetades 2019. aastal juhatuse esimehe positsioonil. Viimased kolm aastat töötas Paal Harmet Bathroom tegevjuhina.

Keit Paal on diplomeeritud Eesti Ehitusinseneride Liidu 7-taseme kutsetunnistusega. Keit Paal alustas Kaamos Ehituse tegevjuhina tööd alates 31. juulist.