Kaamos Group sirutab abikäe Saaremaa toetuseks

01.04.2020

Koroonakriisi üheks suureks valupunktiks on kujunenud isikukaitsevahendid, mis aitaksid tagada nii meditsiinipersonalil kui ka teistel tugiüksustel tervena püsimist. Kaamos Group võttis initsiatiivi, et aidata keerulisse olukorda sattunud Saaremaad, aidates täiendavalt hankida haigla töötajatele mõeldud isikukaitsevahendeid.

„Täna on iga ettevõtte ja kodaniku kohus tegutseda kriisiolukorra leevendamise huvides. Kui iga inimene saab anda enda panuse sellega, et minimeerida võimalikke kontakte ning püsida kodus, siis meie ettevõttena nägime võimalust aidata Saaremaa haiglat,“ sõnas Kaamos Groupi juhatuse esimees Marek Pohla.

Ta lisas, et Kaamos Group, millel on personaalne seos Saaremaaga, aktiveeris partnervõrgustiku, et leida võimalusi Kuressaare haiglale isikukaitsevahendite kiireks tarneks, mis aitaks mõnevõrra leevendada hädavajadusi ja tekkinud defitsiiti.

„Heade partnerite abil oleme tänaseks suutnud Saaremaa toetuseks soetada üle 10 000 kaitsemaski ning täiendavalt 1800 ühikut muid isikukaitsevahendeid, millest valdav enamus on kombinesoonid, kaitseprillid, kilekäised, kingakaitsed jms. Need isikukaitsevahendid jõuavad Saaremaa haiglasse nädala-paari jooksul,“ lubas Pohla ning rõhutas, et kuna kriis ei ole lõppenud, otsitakse veel täiendavaid võimalusi toetamiseks.