Kaamos Groupist saab Rohetiigri asutajaliige

27.01.2021

Rohetiigri eesmärk on ühendada Eesti ettevõtted, et ühisrindena muuta majandust keskkonnasäästlikumaks ja kestlikkumaks. Kaamose eesmärk asutajana on näidata positiivset eeskuju, kanda mõtteviisi edasi nii ettevõtte sees, kui ka klientide hulgas.

Kogu maailm on kestlikkuse pärast järjest rohkem põhjendatult mures – igal ettevõttel lasub oluline vastutus keskkonna ees, see ongi põhjus miks me otsustasime Rohetiigri asutajateringiga liituda. Oleme aru saanud, et  parimat eeskuju saab näidata läbi praktika, ühise katusorganisatsiooni toel ning koostöös teiste ettevõtetega – nii on efekt kindlasti mõjusam, lausus Kaamos Groupi juht Marek Pohla.

Rohetiiger on koostööplatvorm, mille eesmärk on suurendada keskkonnateadlikkust ja panna alus tasakaalus majandusele, nii nagu Tiigrihüpe käivitas tehnoloogiasektori arengu. Rohetiiger koondab sektorite ülest ühiskondlikku tellimust tasakaalus majanduse saavutamiseks. Selleks kogutakse ja rakendatakse keskkonnasõbralikke praktikaid igas sektoris. Platvorm pakub liikmetele võimalust osaleda Rohetiigri Akadeemias, kus ettevõtted töötavad koostöös ekspertide ja mentoritega välja kava, kuidas vähendada oma ettevõtte keskkonnamõju.

„Kaamos on tänaseks juba rohemajanduse teekonda alustanud. Oleme juurutanud keskkonnasäästlikku mõtteviisi oma ärikondlikkes arendustes, mille eeskujulikuks näiteks on Avala päikesepark Tallinna kesklinnas. Samas usume, et märgilised teod selles vallas seisavad ettevõttel veel ees,  lisas Pohla.

Rohetiigri esindusorganisatsiooni alusepanijad koos Kaamosega on tänaseks 18 asutajaliiget Kaamose kõrval ka teised nimekad ettevõtted nagu LHV, EBS, Ragn-Sells, Alexela, Scandium, A.Le Coq, Tere, Puhastusimport.

Vaata lähemalt www.rohetiiger.ee ja www.kaamos.ee