Kaamos investeeris Remato ehitusjuhtimise platvormi, et aidata viia parim kasutajakogemus tuhandete ehitusettevõteteni.

16.08.2021

Miljonid ehitusettevõtted üle maailma seisavad silmitsi sarnaste väljakutsetega. Enamus ettevõtteid peavad aga jätkuvalt arvestust tööaja, tööriistade ja eelarve üle paberil, Excel-tabelites või kasutatakse erinevate vajaduste jaoks paralleelselt mitmeid erinevaid rakendusi. Kui puudub reaalajas ülevaade olukorrast objektil, siis muutub töö ehitusplatsil stressirohkeks ja ei saavutata tulemusi efektiivselt.

Remato tahab muuta ehitustöö mugavamaks tarkvaraga, mis annab ehitustöövõtjale vabaduse juhtida projekte reaalajas läbi ühe kasutajaliidese. Platvorm toimib ühtse tõeallikana projektide eelarve, tööülesannete, materjalide ja tööriistade seisu kohta. Projektijuhid ja platsimeeskond saavad omavahel äpi kaudu reaalajas suhelda ning mobiiltelefonis on alati ülevaade olemas

Kaamos Ehitus OÜ tegevjuht Alo Nõmmik näeb Rematos reaalset probleemilahendust ehitussektori jaoks, mis on üks vähem digitaliseeritud sektoreid maailmas. “Ettevõtte meeskond on suutnud valitsevas keerulises olukorras kuust-kuusse oma teenust arendada ja parandada ning kliendibaasi oluliselt kasvatada. Meie soov on koostöös Reamatoga areneda ja luua Kaamoses sisemist sünergiat, sest näeme kuidas Remato lahendus muudab ehitust läbipaistvamaks kõigile osapooltelele ja aitab meil oma valdkonnas olla kiirem ja efektiivsem,” kommenteeris Nõmmik.

Remato kaasas 1,4 miljoni suuruse investeeringu, mida juhtis Londoni riskikapitalifond Passion Capital. Uue rahastusega arendab ettevõte edasi platvormi kasutajamugavust ning laieneb Suurbritanniasse.

Investeerimisringi panustasid veel Kaamos Group, Superangel, Lemonade Stand ja Spring Capital, aga ka mitmed ingelinvestorid, sealhulgas Pipedrive’i asutajad ja esimesed töötajad. Kokku on Remato tänaseks investeeringuid kaasanud üle 2 miljoni euro.

Remato on 2018. aastal Tartus loodud ettevõte, mille asutajad on viimase kolme aasta jooksul arendanud välja lihtsa ja kasutajasõbraliku ehitusjuhtimise platvormi väike ja keskmise suurusega ehitusettevõtetele, kes moodustavad 80% kogu maailma ehitussektorist ning vastutavad 95% ehitustööde elluviimise eest. Remato tarkvara võimaldab tõhusalt planeerida ja juhtida ehitusprojekte, andes reaalajas ülevaate projekti ja masinapargi seisust ning töötajatest. http://remato.com