Kaamos karikatiitli võitis taaskord Kalev/Cramo meeskond

19.02.2024

Möödunud nädalavahetusel Saaremaal toimunud Kaamos karikavõistluste finaalmäng läks täismajale ja pakkus vaatajatele palju põnevust. Legendaarne vastasseis Tartu Ülikool/Maks ja Moorits ja BC Kalev Cramo vahel kujunes vaatamata tiitlikaitsja eduseisule põnevaks. Tartu Ülikool võitles südikalt lõpuni, kuid lõpptulemuse vormistas siiski Kalev/Cramo enda kasuks 76:68

Karikavõitja peatreener Heiko Rannula kiitis Tartu meeskonda ja sõnas, “Karikas on tiitel. Hooaja jooksul on kolm suurt tiitlit: ühe võitsime nüüd ära ja kaks on jäänud. Igal juhul on üks eesmärk täidetud.“ Kalev/Cramole oli karikavõit klubi ajaloos üheksandaks, Tartul on rekordilised 17 karikavõitu. Tasavägine pronksimäng Viimsi ja Pärnu vahel läks lisaajale ja pronksmedali sai lõpuks kaela Pärnu meeskond.

Võitjaid autasustama tulnud Saaremaa vallavanem Mikk Tuisk, sõnas, et neil on hea meel, et tiitlivõistluste finaalmäng toimub just Saaremaal. Saaremaal pole mitu aastat tippkorvpalli nähtud aga varasemast on väga head mälestused ja saal on taaskord publikut täis.

Karikavõistluste play-off seeria toimus sel aastal uuenenud formaadis, mis aitas tuua erinevatesse Eestimaa saalidesse suurema publikuhuvi. Meeste finaalseeria põnevaid mänge jätkus Tartusse, Pärnusse, Rakverre, Viimsisse, Märjamaale ja Kuressaarde.

„Meil on rõõm tõdeda, et korvpalli populaarsus püsib kõrge. Sel aastal võistles Kaamose karikatiitli nimel üle 800 korvpallurit ja peeti maha üle 60 mängu, mistõttu on igati uhke tunne ulatada võitjameeskonnale Kaamose nimeline karikas. Täname osavõtjaid, korraldajaid ja publikut “, sõnas Kaamos groupi turundus ja kommunikatsioonijuht Tambet Asi.

Karikavõistluste finaali videokokkuvõte  vaadatav ERRi portaalis https://lnkd.in/dPJFjinC

Kaamos on korvpalli karikavõistluste nimitoetaja 2022. aastast