Kaamos toetab ettevõtluskonkurssi Ajujaht ja kingib ühele kiirendisse jõudnud startupile 1 aastaks tasuta büroopinna.

06.05.2022

Kaamos investeerib tugeva Eesti sidemega iduettevõtetesse, et toetada kohalikku ettevõtlust ning panustada julgete ja innovaatiliste ideede elluviimisesse. Usume, et Eestis tehakse maailmatasemel uuendusi, ning oleme õnnelikud, kui need ideed saavad laiemalt edukaks, sõltumata Eesti väiksusest. Selleks, et parimad ideed üles leida ja neile hoogu anda otsustasime liituda Ajujahi 15. hooaja partnerite meeskonnaga.

Usume, et kõik startupid ei pea ilmtingimata alustama vanemate garaažist või sõbra köögist! Ajujahi partnerina anname ühele Ajujahi kiirendisse jõudnud startupile eriauhinnana välja tõelise maiuspala – moodsas Tammsaare Ärikeskuses paikneva 85 m2 büroopinna terveks aastaks TASUTA!

Avara linnavaatega värskelt renoveeritud büroo mahutab kuni 10 töökohta. Auhind sisaldab ka kaasaegset mööblit, mis koostöös sisearhitektidega on spetsiaalselt selleks tarbeks uuendatud. Üürniku tasuda jäävad vaid jooksvad kõrvalkulud.

Konkursi raames katsume ise pöörata rohkem tähelepanu ettevõtetele, mis tegutsevad Kaamose põhivaldkondades sh kinnisvara, ehitus, energeetika ja puidutööstus. Soovime nii olla lähemal valdkonnas tehtavale innovatsioonile ning seeläbi luua sünergiat.