Kaamos üllatas Tammsaare Ärikeskuse kliente sõbrapäeval Eesti tippartistide kontserdiga

17.02.2020

Sel aastal 11. tegevusaastat tähistav ning just uuenduskuuri läbinud Tammsaare Ärikeskus üllatas sõbrapäeva puhul kõiki hoone töötajaid Eesti tippartistide kontserdiga. Lõuna ajal andsid kontserdi Liis Lemsalu, Stefan, Daniel Levi ja Lepatriinu.

Kaamos Kinnisvara tegevjuht Priit Uustulnd selgitas, et tõenäoliselt toimus sõbrapäeva suurim lõunakontsert just Tammsaare Ärihoones, kus esinesid Liis Lemsalu, Daniel Levi, Stefan ja Lepatriinu, et tänada ja tunnustada kõiki ärihoones töötajaid sõbralikkuse ja hea koostöö eest.

„Tammsaare Ärikeskus oli 11 aasta eest n-ö tuleviku hoone, kuid see vajas eelmisel aastal veel paremate töötingimuste tagamiseks renoveerimistöid, mida teostati nii, et keskuse töö ei seiskunud. Viimase aasta jooksul värskendati fuajeed, ühisalasid, lifte ning seda sõbralikus atmosfääris kõigi hoone rentnikega,“ selgitas Kaamos Kinnisvara tegevjuht Priit Uustulnd.

Ta lisas, et kuna ärihoones tegutsevad ettevõtted ja nende töötajad olid renoveerimistöödest tulenevate ebamugavustest hoolimata läbi aja vastutulelikud ja koostööaltis, siis otsustas maja omanik ja haldaja, Kaamos Kinnisvara teha majas töötavatele inimestele ka sõbraliku tänukingi just erilise kontserdi näol.

Tammsaare Ärikeskuse uue sisearhitektuuri lahenduse lõi agentuur Ruutu6. Kokku investeeriti pealinna ühe silmapaistvama ärihoone renoveerimisse üle 920 000 euro.