Kaamose karikatiitli meeste korvpallis võitis sel aastal Kalev/Cramo meeskond !

20.12.2022

Möödunud pühapäeva õhtul lõppenud Kaamos karikavõistlustel krooniti tänavuseks meeste korvpalli Eesti karikavõitjaks BC Kalev/Cramo, kes alistas üpriski tasavägises finaalis 77:64 Viimsi/ Sportlandi.
Kui eelmisel hooajal ei õnnestunud BC Kalev/Cramol võita mitte ühtegi tiitlit, siis see aastal on alanud palju paremini – eurosarjas on mindud  alagrupist edasi ja nüüd tõsteti pea kohale Eesti karikas.

Kolmanda-neljanda koha mängus alistas Tartu lõpuminutitelTalTech/Optibeti. Naiste karikavõitjaks krooniti TalTech / NORDAID, kes sai Audentese Spordiklubist. Pronksi võitis Tallinna Ülikool / SK Nord, kes alistas Tartu Ülikooli.

Kaamose karikad ulatasid võitjameeskondadele sel aastal Kaamose esindajad, Narva linnapea Karin Raik, korvaplliliidu president Priit Sarapuu.

„Korvpall on vaieldamatult Eesti spordisõprade üks publikumagnet ja kindlasti oli uhke tunne ulatada võitjameeskonnale sel aastal Kaamose nimeline karikas“, nentis Kaamose turunduse ja kommunikatsioonijuht Tambet Asi. “Kindlasti kiidame korraldajaid, kes jalgpalli MM-karikafinaali kiuste siiski arvestatava hulga publikut korvpallisaali meelitasid”, lisas Asi.

Eesti karikavõistlused on korvpallihooaja üheks tippsündmuseks ja 2022/23 hoojal kannab Kaamose nimisponsori tiitlit. Korvpalliliidu eestvedamisel korraldatakse Karikavõistluste finaalturniir  publikuhuvi ja spordiala populariseerimise osas erinevates linnades. Sel aastal oli esmakordselt võistluspaigaks  esmakordselt Narva linn, kuhu kõik finalistid sel nädakavahetusel mõõtu võtsid.