Nurgakivi sai Kõo Agro uus kontorihoone

01.02.2018

31. jaanuaril pandi Kõo Agro kontorihoonele nurgakivi ning ühtlasi võeti pidulikult alla ka sarikapärg.

Kõo Agro OÜ kuulub Silikaat Gruppi, mis koondab enda alla Viljandimaal tegutsevad taime- ja  loomakasvatuse ning piimatootmisega tegelevad ettevõtted. Nende eesmärk on jätkata Eestimaale iseloomulike põllumajanduslike traditsioonidega koos taime- ja loomakasvatuse arendamisega ning maaelu toetamisega läbi uute töökohtade. Areng ja kasv on andunud võimaluse kasvada ning luua kaasaegne töökeskkond ka maale, mistõttu alustati sügisel 2017 Kõo Agro uue büroohoone ehitamisega.

Hoone netopindala on kokku 920 m² ning hoone esimesele korrusele tulevad töökohad ja nõupidamiste ruumid 20-le inimesele. Teisele korrusele on planeeritud suur loengusaal 80-le inimesele, keldrikorrusel hakkavad olema puhke- ja arhiiviruumid.

Kõo Agro juhataja, Meelis Venno sõnul on valmiv kontor kui rätsepaülikond – „Hoonet projekteerides oleme arvestanud meie oma inimeste  ettepanekute ja vajadustega. Kindlasti on meie kontorihoone Kõo küla üks modernsemaid ehitisi, mida luues oleme vaadanud tulevikku ning arvestanud ettevõte võimalike uute arengusuundade ja  projektidega.“

Kontorihoone ehitusel kasutatakse eestimaiseid ja vastupidavaid silikaatplokke, mis tagavad tugeva konstruktsioonilise kestvuse ja sobituvad suurepäraselt Eestimaa heitlikusse kliimasse. Hoone valmib juunis 2018.a.