Panustame koostöös Noorde Kooli sihtasutusega õpetajate haridusse.

05.06.2024

Kaamose poolt asutatud SA Targem Tulevik käivitas eelmisel aastal koostöös sihtasutusega Noored Kooli õpiringid õpetajate sotsiaal-emotsionaalsete oskuste arendamiseks. Õpiringide eesmärgiks on täiendada üldhariduskoolide õpetajate oskusi, et muuta õpetaja ja lapsevanema koostöö sujuvamaks ja suhtlus paremaks.

3. juunil lõpetas koolituse läbinud õpetajate esimene lend ja sel puhul tänasime omalt poolt koolitajaid ja koolituses osalenud 64 õpetajat. Kaamose tugi antud programmile on kavandatud pikaajalisena ning koolide arv, kus õpiringid toimuvad kasvab ka järgnevatel aastatel.

Täname omalt poolt Noored Kooli meeskonda ja tulemusliku koostöö eest.

Hariduses on meie arvates palju kohti, kus saaksime ettevõtjatena panustada. Läbi  loodud sihtasutuse saavad ka teised ettevõtjad teha Eesti hariduse toetuseks oma panuse. Vaata lähemalt https://kaamos.ee/targemtulevik/ Oleme tänaseks panustanud mitmesse haridus- ja teadusprojekti nn. tehnoloogiakool Kood/Jõhvi, arendusprogrammi Noored Kooli, asutanud Saaremaa uue õpetaja stipendiumi ja sõlminud teadusalase koostöölepingu TalTech-iga.