PILTUUDIS | Kaamos pidas Avala kvartali teises kõrghoones sarikapidu

25.06.2021

Avala kvartali teine kõrghoone Polaris saavutas täiskõrguse. Kaamos lõikas 12. korruseliselt büroomajalt maha traditsioonilise sarikapärja ja tänas ehitajaid. Avala ärimajade arenduse investeeringu kogumaksumus on 42 milj. eurot, peatöövõtja on Kaamos Ehitus ja arendust finantseerib OP Pank.

„Oleme väga rahul, et möödunud kevadel langetatud otsus, liikuda Avala projektiga edasi ka pandeemia ajal, on end igati õigustanud. Täna on ehituse sisendhinnad tugevas muutuses“, kommenteeris Kaamos Kinnisvara juht Taimo Murer.

Täna oleme Polarise büroomaja valmimise graafikust pisut ees ja loodame esimesed büroopinnad klientidele üle anda järgmise aasta varasuvel, lisas ettevõtte juht.

Uue büroomaja valmimisega lisandub Avala kvartalisse 11 000 m2 A-klassi büroopinda, millest üle 40% on üürilepingutega kaetud. Uude büroomajja kolivad teiste seas Ergo kindlustus ja Columbus Eesti. Tänaseks on Avala kvartalis valminud DEPO kauplusladu, büroohoone Electra ja parkimismaja. Kvartalis ootab valmimist ka veel kolmas büroohoone, mis hakkab kandma Siriuse nime.